top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą – 18. 09. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą – 18. 09. 2022

  1. W tym tygodniu przypada: dzisiaj św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży, w poniedziałek św. Januarego Bpa i M., we wtorek świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w środę św. Mateusza Ap i Ew., w piątek św. ojca Pio z Pietrelciny.

  2. Dzisiaj w Polsce obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Na Mszach św. modlimy się o właściwe korzystanie przez dzieci, młodzież i dorosłych ze środków przekazu: kina, telewizji, Internetu, książek i czasopism. Modlimy się też za twórców przekazu o rzetelność i odpowiedzialność za treści przekazu.

  3. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

  4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

  5. XXXIV Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie odbędzie się 24.09.2022 r.(sobota). O godz.11.00 – Droga Krzyżowa, godz.12.00 Wykład, godz.12.30 – możliwość spowiedzi, godz.13.00 – Eucharystia i posiłek.

  6. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka do Rokitna odbędzie się 1 października, w pierwszą sobotę miesiąca. Zapisy na wyjazd w zakrystii.

  7. Trwają zapisy do 25. 09. br., na podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein w Zielonej Górze. Studia są odpłatne i trwają cztery semestry. Przeznaczone są głownie dla nauczycieli, którzy chcieliby uczyć katechezy jako drugiego przedmiotu. Szczegóły na stronie zgora.ploraz pod numerem telefonu 792 272 754 (Sekretariat IFT).

  8. Spowiedź w niedzielę i w tygodniu 20 minut przed Mszą św. Organizowany jest w Gorzowie Wlkp. kurs dla kandydatów do pełnienia funkcji lektora. Zapowiedzi przedślubne : Dawid Skawiński, zam. Kostrzyn nad Odrą i Iwona Stupak. zam. Kamień Mały, zap. II

  9. Dziękujemy Pani Elżbiecie Czerneckiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Katarzynę Kusyk. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów i Solenizantów.21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page