top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę zwykłą – 17. 10. 2021 1.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę zwykłą – 17. 10. 2021

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Łukasza Ewangelisty – Patrona Służby Zdrowia, we wtorek rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, w środę św. Jana Kantego kpł., w piątek św. Jana Pawła II pp., w sobotę św. Józefa Bilczewskiego bpa.

2. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny.

3. Nabożeństwo Różańcowe w październiku w dni powszednie o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w środę i w piątek o godz. 17.30 – jeden dziesiątek różańca. Różaniec dla młodzieży w piątek o 17.30. Kto nie może przyjść do kościoła, niech odmawia różaniec w domu.

4. Zbieramy ofiary na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Dziękujemy za dotychczas złożone ofiary.

5. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Misyjna. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na cele misyjne.

6. We wtorek o godz. 17.00 w salce katechetycznej na plebani będą wydawane produkty żywnościowe dla osób zakwalifikowanych przez MOPS do programu pomocy żywnościowej.

7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Naszym bliskim zmarłym możemy pomagać przez: modlitwę, Komunię św., Mszę św., wypominki i zyskiwanie odpustów za zmarłych. Na kartkach wypominkowych czytelnie wpisujemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych i miejscowość. Wypełnione kartki składamy w kopercie na tacę lub oddajemy w zakrystii. Kartki wypominkowe wystawione są na stoliku przy wyjściu z kościoła.

8. We Wszystkich Świętych na cmentarzach w Parafii Msza św. i procesja po Mszy św. z modlitwą za zmarłych w kamieniu Małym o godz. 9.00, w Mościcach o godz. 10.30 i w Kamieniu Wielkim o godz. 12.00.

9. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek o godz. 17.30 w kościele w Kamieniu Wielkim. Obecność obowiązkowa. W dalszym ciągu trwają przygotowawcze prace do remontu kościoła. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Rodzinie Płucieniczak za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Sylwię Wardzyk. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i Dobrodziejów.

39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.                                                               

Comments


bottom of page