top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę zwykłą – 12. 09. 2021.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę zwykłą – 12. 09. 2021

1. Dzisiaj w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbywają się uroczystości beatyfikacji: St. Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej.

2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek św. Jana Chryzostoma Bpa i DK, we wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę NMP Bolesnej, w czwartek świętych męcz. Korneliusza Pp i Cypriana Bpa, w piątek św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Bpa, w sobotę św. Stanisława Kostki – Patrona Polski, Patrona młodzieży i ministrantów.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza św. w Kamieniu Wielkim dla dzieci klasy III przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców i opiekunów.

5. Dnia 25. 09. odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza do Sanktuarium Pięciu Braci Męczenników. Dokładny plan zamieszczony jest na Plakacie. Zapisy w zakrystii.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

7. Mobilne Centrum Badań pod kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli. Badania szczególnie zalecane po przejściu COVID19. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym w czwartek, 16 września 2021 o godzinie 08:45 na parkingu przy kościele. Szczegóły na plakacie i ulotkach wyłożonych na stoliku.

8. Trwają prace przygotowawcze do remontu kościoła. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Parze Młodych za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Barbarę Nowowiejską. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i Dobrodziejów.

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page