top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę zwykłą – 11. 09. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę zwykłą – 11. 09. 2022

 1. W tym tygodniu przypada: jutro Najświętszego Imienia Maryi, we wtorek św. Jana Chryzostoma Bpa i DK, w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek NMP Bolesnej, w piątek świętych męczenników Korneliusza pp i Cypriana bpa.

 2. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego – czas modlitwy o chrześcijańskie wychowanie w rodzinach i parafii.

 3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

 4. Przypominamy rodzicom o obowiązku posyłania dzieci na Msze św. niedzielną i o obowiązku posyłania i zapisywania dzieci i młodzieży na lekcje religii. Religia dla uczniów z rodzin katolickich jest obowiązkowa, zarówno dla dzieci ze szkoły podstawowej, jak i uczniów szkół średnich.

 5. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 6. Kościół w Polsce włącza się w inicjatywę Konferencji Episkopatów Europy (CCEE), aby dzień 14 września, a więc uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego był Dniem Modlitw za Ukrainę.

 7. Spotkanie przy grillu Rad Parafialnych , Kościelnych i PZC w sobotę 17 września o godzinie 16.00 na plebanii w Kamieniu Wielkim.

 8. Zapowiedzi przedślubne : Dawid Skawiński, zam. Kostrzyn nad Odrą i Iwona Stupak. zam. Kamień Mały, zap. I.

 9. Organizowany jest kurs dla kandydatów do pełnienia funkcji lektora. Kurs odbędzie się w Gorzowie Wlkp. Odpowiedzialny jest ks. Bartosz Warwarko, tel. 507 078 966; Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę, 1 października, godz. 14.00. Miejsce: Parafia NMP Królowej Polski w Gorzowie Wlkp.

 10. Dziękujemy Pani Krystynie Rudzik za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Elżbietę Czernecką. Dziękuję za udział z naszej parafii w pielgrzymce Mężczyzn do Międzyrzecza. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów i Solenizantów.29 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page