top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą 10.09.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą 10.09.2023 r.

 1. W czwartek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

 2. W piątek przypada wspomnienie NMP Bolesnej oraz Dzień Sybiraka.

 3. Nauka przed chrztem w sobotę o godz. 19.00 w salce Parafialnej w Witnicy.

 4. Zapraszamy ministrantów i nowych kandydatów na ministrantów na spotkanie w kościele w sobotę o godz. 10.00 w Kamieniu Wielkim.

 5. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na rzecz uczelni katolickich.

 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej dzisiaj (10.09) o godz. 12.30 w kościele; z nowej grupy młodszej (tj. kandydatów z 7 klasy SP) na spotkanie w trzecią niedzielę września (17.09) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim.

 7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. (z klasy III) w pierwszą niedzielę października (1.10) o godz. 12.30 w kościele. Po Mszy św. – krótkie spotkanie organizacyjne.

 8. Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zaprasza na kurs przedmałżeński w parafii pw. Matki Kościoła w Kostrzynie nad Odrą w dniach 20-22 października br. Zgłoszenia są przyjmowane po godz. 16.00 pod nr tel. 504 288 531.

 9. Kancelaria parafialna jest czynna: we wtorki w godz. 16.00-17.00 oraz od wtorku do piątku o godz, 19.00. W sprawach pilnych oraz pogrzebowych zapraszamy również poza godzinami kancelaryjnymi.

 10. W dni powszednie możemy skorzystać z sakramentu pokuty pół godziny przed każdą Mszą św., w niedzielę 20 minut przed Mszą św.

 11. Trwa zbiórka do 13.09. 2023 zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na plebanii pod witą przy salce katechetycznej w Kamieniu Wielkim. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Beacie Czarneckiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Bernadettę Wus. i kościółka oraz za wszelkie wsparcie dla naszego kościoła i parafii.

 12. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego tygodnia. Zapowiedzi: Pragną zawrzeć związek małżeński Krzysztof Kielec, zam. Krześniczka z Barbarą Płuczenniczak, zam. Krześniczka. Zapowiedz II.42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page