top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą – 04. 09. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą – 04. 09. 2022

 1. W tym tygodniu przypada: jutro św. Matki Teresy z Kalkuty, w czwartek święto Narodzenia NMP, w piątek Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wlkp.

 2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim dzieci z klasy I mają poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych. Dzieci przychodzą z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci z klasy III przygotowujących się do I Komunii świętej.

 3. Rozpoczął się nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Uczniowie, którzy jeszcze nie przystąpili do spowiedzi św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, niech to uczynią jak najszybciej.

 4. Spowiedź przed Mszą św. w tygodniu i w niedzielę 20 minut przed Mszą św.

 5. Przypominamy rodzicom o obowiązku posyłania dzieci na Msze św. niedzielną.

 6. Przypominamy rodzicom o obowiązku posyłania i zapisywania dzieci i młodzieży na lekcje religii. Religia dla uczniów z rodzin katolickich jest obowiązkowa, zarówno dla dzieci ze szkoły podstawowej, jak i uczniów szkół średnich.

 7. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. Mościcach, a w środę w Kamieniu Wielkim .Z racji święta Matki Bożej Siewnej będzie poświecenie ziarna siewnego.

 8. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 9. Dzisiaj po Mszy św. w Mościcach i Kamieniu Małym zmiana tajemnic różańcowych.

 10. X Pielgrzymka Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu odbędzie się w sobotę 10 września br.– o godz. 09.30 powitanie na Zamku Królewskim w Międzyrzeczu. Program pielgrzymki na stoliku przy wyjściu z kościoła. Z naszej parafii organizowany jest również wyjazd na pielgrzymkę.

 11. Nowo powstający Instytut Studiów Wyższych z siedzibą w Gościkowie-Paradyżu zaprasza kandydatów na jednolite studia magisterskie z teologii. Oferta jest skierowana do wszystkich osób, które chciałyby: pełnić różne funkcje w strukturach Kościoła rzymskokatolickiego, pracować jako nauczyciele religii w szkołach, posługiwać jako liderzy stowarzyszeń, fundacji oraz grup i wspólnot kościelnych. Zajęcia będą odbywały się w Gorzowie Wielkopolskim w trybie stacjonarnym. Instytut będzie afiliowany do Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Szczegółowe informacje i zapisy: https://kandydaci.usz.edu.pl/teologia/

 12. Jest zaproszenie do udziału w I Pielgrzymce Sybiraków do Rokitna, która odbędzie się w niedzielę, 11 września br

 13. V Diecezjalna Piesza Pielgrzymka Pokutna z Ośna Lubuskiego do Górzycy wyruszy 24 września 2022 r.

 14. Dziękujemy Pani Joannie Skwarek za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Krystynę Rudzik. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów, Solenizantów, uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny.30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page