top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą – 3. 09. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą – 3. 09. 2023


  1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego jutro 4 września o godz. 7.45. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.

  2. W dni powszednie możemy skorzystać z sakramentu pokuty pół godziny przed Mszą św.

  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.

  4. W sobotę (9.09) spotkanie mężczyzn w Międzyrzeczu. Rozpoczęcie o godz. 9.30. Szczegóły na stronie internetowej.

  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej w drugą niedzielę września (10.09) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim; z nowej grupy młodszej (tj. kandydatów z klas siódmych SP) na spotkanie w trzecią niedzielę września (17.09) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim.

  6. Poświęcenie tornistrów dzieci z klas pierwszych za tydzień w niedzielę (10.09) podczas Mszy św. o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim.

  7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. (z klasy III) w pierwszą niedzielę października (1.10) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim. Po Mszy św. – krótkie spotkanie organizacyjne.

  8. Trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na plebani pod wiatą przy salce katechetycznej w Kamieniu Wielkim. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Karolinie Kosińskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Beatę Czarnecką.

  9. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Nauczycielom i uczniom życzymy pomyślnego rozpoczęcia roku szkolnego. W ubiegłym tygodniu odeszła z Kamienia Małego do Pana śp. Krystyna Dumańska. Wieczny odpoczynek… Zapowiedzi: Pragną zawrzeć związek małżeński Krzysztof Kielec, zam. Krześniczka z Barbarą Płuczenniczak, zam. Krześniczka. Zapowiedz I.


47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page