top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą – 3. 09. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą – 3. 09. 2023


  1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego jutro 4 września o godz. 7.45. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.

  2. W dni powszednie możemy skorzystać z sakramentu pokuty pół godziny przed Mszą św.

  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.

  4. W sobotę (9.09) spotkanie mężczyzn w Międzyrzeczu. Rozpoczęcie o godz. 9.30. Szczegóły na stronie internetowej.

  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej w drugą niedzielę września (10.09) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim; z nowej grupy młodszej (tj. kandydatów z klas siódmych SP) na spotkanie w trzecią niedzielę września (17.09) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim.

  6. Poświęcenie tornistrów dzieci z klas pierwszych za tydzień w niedzielę (10.09) podczas Mszy św. o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim.

  7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. (z klasy III) w pierwszą niedzielę października (1.10) o godz. 12.30 w kościele w Kamieniu Wielkim. Po Mszy św. – krótkie spotkanie organizacyjne.

  8. Trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na plebani pod wiatą przy salce katechetycznej w Kamieniu Wielkim. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Karolinie Kosińskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Beatę Czarnecką.

  9. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Nauczycielom i uczniom życzymy pomyślnego rozpoczęcia roku szkolnego. W ubiegłym tygodniu odeszła z Kamienia Małego do Pana śp. Krystyna Dumańska. Wieczny odpoczynek… Zapowiedzi: Pragną zawrzeć związek małżeński Krzysztof Kielec, zam. Krześniczka z Barbarą Płuczenniczak, zam. Krześniczka. Zapowiedz I.


48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page