top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę zwykłą – 28. 08. 2022r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę zwykłą – 28. 08. 2022

 1. W tym tygodniu przypada: dzisiaj św. Augustyna Bpa i DK, w poniedziałek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w czwartek św. Bronisławy, w piątek św. Stefana, w sobotę św. Grzegorza Wielkiego Pp i DK

 2. W czwartek przypada 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Na Mszach św. będziemy się modlić w intencji poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.

 3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim dzieci z klas I mają poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych. Dzieci przychodzą rodzicami.

 4. W przyszłą niedzielę w Kamieniu Wielkim po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami dzieci z klasy III rozpoczynających przygotowanie do I komunii św.

 5. W czwartek rozpoczyna się nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie w Kamieniu Wielkim o godz. 8.00. Na Mszę św. zapraszamy uczniów, rodziców, wychowawców i katechetów. Przypominamy rodzicom o obowiązku posyłania i zapisywania dzieci i młodzieży na lekcje religii. Religia dla uczniów z rodzin katolickich jest obowiązkowa, zarówno dla dzieci ze szkoły podstawowej, jak i uczniów szkół średnich.

 6. W tym tygodniu przypadka I czwartek, I piątek miesiąca i I sobota miesiąca. Spowiedź we wtorek w Kamieniu Małym, w czwartek w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim od godz. 17.30 dla dorosłych, oraz dla dzieci ze szkoły podstawowej i uczniów ze szkoły średniej z racji rozpoczęcia roku szkolnego. Odwiedziny chorych z komunią św. w sobotę od godz. 8:00.

 7. Zmiana tajemnic różańcowych w Kamieniu Wielkim na Mszy św. w piątek o godz. 18.00, na filiach w przyszłą niedzielę.

 8. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 9. X Pielgrzymka Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu odbędzie się w sobotę 10 września br.– o 09.30 powitanie na Zamku Królewskim w Międzyrzeczu.

 10. Dziękujemy Pani Barbarze Skwarek za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Joannę Skwarek.. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji ofiarodawców, dobrodziejów, Jubilatów, Solenizantów, uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny.34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page