Ogłoszenia duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą – 27. 08. 2023

1. Dzisiaj XXI Niedziela zwykła w ciągu roku.

2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego sakramentu, adoracja i spowiedź o godz. 17.30 we wtorek w Kamieniu Małym, w czwartek w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim.

3. Odwiedziny chorych z Komunią św. w sobotę od godz. 8.00.

4. Prowadzimy Zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na pomoc Kościołom na Wschodzie oraz dla Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Loretańskiej. Zbiórka sprzętu pod wiatą przy salce katechetycznej na plebanii do 13 września. Szczegółowe informacje na plakacie i broszurach wyłożonych na stoliku.

5. Jedenasta Pielgrzymka Mężczyzn Do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości do Międzyrzeczu 9 września. Program pielgrzymki na plakacie i folderach wyłożonych na stoliku. Zapisy w zakrystii.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Ewie Kotarskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Karolinę Kosińską.

7. Wyrażamy wdzięczność za ofiary składane na potrzeba kościoła.

8. Jubilatom i Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

9. Życzymy wspaniałego tygodnia. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Parafii śp. + Kazimierę Rąblewską z Kamienia Małego. Wieczny odpoczynek…

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++