top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę zwykłą – 31. 07. 202

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę zwykłą – 31. 07. 202

 1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Alfonsa Marii Liguoriego Bpa i DK, w czwartek św. Jana Marii Vianneya kpł., w sobotę święto Przemienienia Pańskieg0.

 2. Trwa czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie.

 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek miesiąca i I sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30 we wtorek w Kamieniu Małym, w czwartek w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim.

 4. W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą duszpasterską.

 5. Jutro 1 sierpnia przypada 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Modlimy się w intencji wszystkich, którzy zginęli w obronie Ojczyzny.

 6. Jutro rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. W tym miesiącu nie spożywamy napojów alkoholowych i innych nie częstujemy alkoholem. Na Mszach św. modlimy się o trzeźwość Narodu.

 7. We wtorek 2 sierpnia w kościołach i klasztorach franciszkańskich obchodzone jest patronalne święto Matki Bożej Anielskiej Porcjunkuli. W kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli. By uzyskać odpust, należy spełnić następujące warunki: pobożnie nawiedzić kościół, odmówić w nim Modlitwę Pańską Ojcze nasz, Wyznanie Wiary, pomodlić się według intencji Ojca Świętego, przystąpić do spowiedzi świętej, przyjąć Komunię świętą i wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu.

 8. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje w biurze parafialnym.

 9. W środę 03 sierpnia po Mszy św. w Kamieniu Wielkim zmiana tajemnic różańcowych, za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic w Kamieniu Małym i w Mościcach.

 10. Prowadzone są zapisy na Podyplomowe 2 letnie studia teologiczno – katechetyczne. Wykłady odbywają się w soboty w Zielonej Górze. Dają uprawnienia do prowadzenia katechizacji na wszystkich poziomach. Dokładne informacje na plakacie.

 11. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 12. Przystanek Jezus odbędzie się w Czaplinku w dniach 1-7 sierpnia 2022 r.

 13. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Ewie Tabace, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Elżbietę Marciniak. Dziękujemy za ofiary składane kościół.. Dziękujemy za ofiarowanie pateny do Mszy św. i ofiarowanie nowych ornatów. Modlimy się w intencji ofiarodawców. 14. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy zmarłych: śp. Alicję Świniuch i Kazimierza Dubert. Wieczny odpoczynek...

32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r.

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r. Niedziela 21 lipca Kamień Wielki 8:00. ++ Stefana, Annę i Fidelisa Czyrka.                                                        Mościce 9:30 Imien

Comentarios

No se pudieron cargar los comentarios
Parece que hubo un problema técnico. Intenta volver a conectarte o actualiza la página.
bottom of page