top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą – 23. 07. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą – 23. 07. 2023

  1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Kingi dz., we wtorek św. Jakuba Apostola i św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych, w środę świętych Joachima i Anny – Rodziców NMP, w sobotę św. Marty, Marii i Łazarza.

  2. Z racji św. Krzysztofa i Dnia Kierowców w przyszłą niedzielę na Mszach św. będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.

  3. W środę przypada Dzień Babci i Dziadka. Z tej racji papież Franciszek skierował specjalne Orędzie na III Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych

  4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

  5. W dniach od 31. 07. do 12. 08. 2023 r. organizowana jest 41 Piesza Pielgrzyma Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej z Gorzowa Wlkp. na Jasną Górę.

  6. Działająca przy parafii kolegiackiej w Głogowie Fundacja Wspólnota „WiaryGODni” zaprasza do udziału w konferencji charyzmatycznej „Co Duch mówi do Kościoła?”, która odbędzie się 2 września (sobota) w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Wśród prowadzących są goście z USA: Prowadzący podzielą się doświadczeniem głoszenia Dobrej Nowiny oraz opowiedzą ze swej perspektywy m. in. o tym, jak w dzisiejszym świecie możemy dzielić się swoją wiarą.

  7. Dni skupienia dla wszystkich pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów odbędą się 16 września (sobota) w Zielonej Górze i 17 września(niedziela) w Ośnie Lubuskim.

  8. Trwa czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie.

  9. Dziękujemy Pani Jolancie Domańskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Wojciecha Przybylak. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeba kościoła.. Modlimy się w intencji Jubilatów i Solenizantów, Dobrodziejów, oraz wszystkich przebywających i udających się na kolonie, obozy i urlopy.

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comentários


bottom of page