top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą – 17.07.2022

1. Papież Franciszek mianował ks. Kan. Dra Adriana Puta, proboszcza parafii konkatedralnej w Zielonej Górze, biskupem pomocniczym diecezji zielonogórsko – gorzowskiej. Zachęcamy do modlitwy w intencji Bpa Nominata.


2. W tym tygodniu przypada: w piątek – święto Marii Magdaleny, w sobotę święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Eurpy

3. W czasie wakacji spowiedź 20 min. przed Mszą św.

4. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje w biurze parafialnym.

6. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dziękujemy Pani Kielec Justynie za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Wojdyłę Krystynę. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page