top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą – 16. 07. 2023

1. W tym tygodniu przypada: wtorek św. Szymona z Lipnicy, czwartek bł. Czesława, sobota św. Marii Magdaleny (święto)

2. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

3. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać w biurze parafialnym.

4. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

5. W dniach od 31. 07. do 12. 08. 2023 r. organizowana jest 41 Piesza Pielgrzyma Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej z Gorzowa Wlkp. na Jasną Górę. Zapisy na Pielgrzymkę tylko online na stronie pielgrzymkagorzowska.diecezjazg.pl

6. Dziękujemy Panu Łukaszowi Rudzikowi za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy p. Jolantę Domańską Dziękujemy za ofiary składane na potrzeba kościoła. Modlimy się w intencji Jubilatów i Solenizantów, Dobrodziejów, oraz wszystkich przebywających i udających się na wakacje.

7. Można zamawiać intencje Mszalne na rok 2024

49 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page