top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą – 11. 07. 2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą – 11. 07. 2021r.

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, wtorek: św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, czwartek: św. Bonawentury, piątek: Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

2. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

3. W czasie wakacyjnym, możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi 20 minut przed Mszą świętą.

4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny

5. Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie 12 września o godz. 12.00. Uroczystościom będzie przewodniczył kard. Marcello Semeraro, prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych, który w imieniu papieża publicznie ogłosi dekrety beatyfikacyjne.

6. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium w Gorzowie Wlkp. Dokładne informacje można uzyskać u księży i w biurze parafialnym.

7. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

8. 39 Piesza Pielgrzymka Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej odbędzie się w dniach od 31. 07. do 12. 08. 2021 r. Rozpoczęcie pielgrzymki: Gorzów Wlkp., zakończenie Jasna Góra. Zapisy do 20. 07. br., na internetowej stronie pielgrzymkowej: pielgrzymkagorzowska.diecezjazg.pl

9.Przystanek Jezus” w tym roku odbędzie się w dniach od 26 lipca do 1 sierpnia w Makowicach koło Płotów w województwie zachodniopomorskim.

10.Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskania poprosimy Panią Sandrę Pulkowską. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów i dobrodziejów, dzieci i młodzieży przebywających na wakacjach.

11. Zapowiedzi przedślubne: Karol Kucharski – zam. Kamień Wielki i Kinga Kucharska zd. Fus zam. Kamień Wielki, zapowiedź druga.


27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws

コメント


bottom of page