top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą – 11. 07. 2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą – 11. 07. 2021r.

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, wtorek: św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, czwartek: św. Bonawentury, piątek: Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

2. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

3. W czasie wakacyjnym, możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi 20 minut przed Mszą świętą.

4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny

5. Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie 12 września o godz. 12.00. Uroczystościom będzie przewodniczył kard. Marcello Semeraro, prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych, który w imieniu papieża publicznie ogłosi dekrety beatyfikacyjne.

6. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium w Gorzowie Wlkp. Dokładne informacje można uzyskać u księży i w biurze parafialnym.

7. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

8. 39 Piesza Pielgrzymka Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej odbędzie się w dniach od 31. 07. do 12. 08. 2021 r. Rozpoczęcie pielgrzymki: Gorzów Wlkp., zakończenie Jasna Góra. Zapisy do 20. 07. br., na internetowej stronie pielgrzymkowej: pielgrzymkagorzowska.diecezjazg.pl

9.Przystanek Jezus” w tym roku odbędzie się w dniach od 26 lipca do 1 sierpnia w Makowicach koło Płotów w województwie zachodniopomorskim.

10.Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskania poprosimy Panią Sandrę Pulkowską. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów i dobrodziejów, dzieci i młodzieży przebywających na wakacjach.

11. Zapowiedzi przedślubne: Karol Kucharski – zam. Kamień Wielki i Kinga Kucharska zd. Fus zam. Kamień Wielki, zapowiedź druga.


26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia duszpasterskie 03-12-2023 I Niedziela Adwentu 1. Rozpoczynamy nowy rok kościelny pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła". 2. Rozpoczynamy Adwent - czas radosnego oczekiwan

Intencje Mszalne od 03 do 10 grudnia 2023r. Niedziela 03 grudnia Kamień Wielki 8.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wiktorii i Jakuba. Mościce 9.30 Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski z

bottom of page