top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą – 10.07.2022

Zaktualizowano: 10 lip 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą – 10.07.2022


Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą – 10. 07. 2022

1. Papież Franciszek mianował ks. Kan. Dra Adriana Puta, proboszcza parafii konkatedralnej w Zielonej Górze, biskupem pomocniczym diecezji zielonogórsko – gorzowskiej. Zachęcamy do modlitwy w intencji Bpa Nominata.


2. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek - Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, wtorek - Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; środa - Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; piątek -Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, sobota - Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

3. W czasie wakacji spowiedź 20 min. przed Mszą św.

4. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje w biurze parafialnym.

6. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dziękujemy Pani Alfredzie Kielec za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Justynę Kielec. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.


20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page