Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą – 09. 07. 2023

1. W tym tygodniu przypada: wtorek św. Benedykta (święto), czwartek Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, sobota św. Bonawentury.

2. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

3. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać w biurze parafialnym.

4. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

5. Dziękujemy Panu Patrykowi Karczmarzowi za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Łukasza Rudzika .Dziękujemy za ofiary składane na potrzeba kościoła. Modlimy się w intencji Jubilatów i Solenizantów, Dobrodziejów, oraz wszystkich przebywających i udających się na wakacje.

6. 6. Zapowiedzi : Związek małżeński pragną zawrzeć Mariusz Pankiewicz, kawaler, zam. Mościce z Paulą Klopś, panna, zam. Mościce, zap. III.

7. Można zamawiać intencje Mszalne na rok 2024

34 wyświetlenia0 komentarzy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.