top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą – 03. 07. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą – 03. 07. 2022

1. Papież Franciszek mianował ks. Kan. Dra Adriana Puta, proboszcza parafii konkatedralnej w Zielonej Górze, biskupem pomocniczym diecezji zielonogórsko – gorzowskiej. Zachęcamy do modlitwy w intencji Bpa Nominata.

2. W tym tygodniu przypada: dzisiaj św. Tomasza Ap., w poniedziałek św. Elżbiety Portugalskiej, we wtorek św. Marii Goretii Dz. i M., w środę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek św. Jana z Dukli.

3. W czasie wakacji spowiedź 20 min. przed Mszą św.

4. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje w biurze parafialnym.

6. Dzisiaj po Mszy św. na filiach zmiana tajemnic różańcowych.

7. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

8. Dziękujemy Pani Marzenie Ciążkowskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Alfredę Kielec. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego

36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws

Comentarios


bottom of page