top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą – 03. 07. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą – 03. 07. 2022

1. Papież Franciszek mianował ks. Kan. Dra Adriana Puta, proboszcza parafii konkatedralnej w Zielonej Górze, biskupem pomocniczym diecezji zielonogórsko – gorzowskiej. Zachęcamy do modlitwy w intencji Bpa Nominata.

2. W tym tygodniu przypada: dzisiaj św. Tomasza Ap., w poniedziałek św. Elżbiety Portugalskiej, we wtorek św. Marii Goretii Dz. i M., w środę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek św. Jana z Dukli.

3. W czasie wakacji spowiedź 20 min. przed Mszą św.

4. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje w biurze parafialnym.

6. Dzisiaj po Mszy św. na filiach zmiana tajemnic różańcowych.

7. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

8. Dziękujemy Pani Marzenie Ciążkowskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Alfredę Kielec. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego

35 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page