top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 27. 06. 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 27. 06. 2021

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Ireneusza, we wtorek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w czwartek Haliny, w sobotę św. Tomasza Ap.

2. W miesiącu czerwcu odprawiamy nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. wieczornej.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny

4. We wtorek dzień modlitw w intencji papieża Franciszka. W Rokitnie zjazd księży i Msza św. o godz. 11.00

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź przed Mszą św. o godz. 17.30. we wtorek w Kamieniu Małym, w czwartek w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim.

6. W środę 30.06.2021 o godz. 18.00 w Sali wiejskiej w Kamieniu Wielkim wydawanie darów dla osób zaklasyfikowanych przez MOPS do programu żywnościowego.

7. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium w Gorzowie Wlkp. Dokładne informacje można uzyskać u księży i w biurze parafialnym.

8. W czasie wakacyjnym, możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi 20 minut przed Mszą świętą.

9. Zmiana tajemnic różańcowych w czasie Mszy świętej w piątek w Kamieniu Wielkim, za tydzień w niedzielę na filiach 10.Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. 11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Teresę Siwek za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskania poprosimy Panią Janinę Krysiak. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów i dobrodziejów, dzieci i młodzieży rozpoczynających wakacje.

17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page