top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 02. 07. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 02. 07. 2023

1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Tomasza Ap., we wtorek św. Elżbiety Portugalskiej, w środę św. Marii Goretii Dz. i M., w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę św. Jana z Dukli.

2. Dzisiaj przypada I niedziele miesiąca – zmiana tajemnic różańca św. na filiach. W Kamieniu Wielkim w środę 05. 07.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja o godz. 17.30 we wtorek w Kamieniu Małym, w czwartek w Mościcach, w piątek w Kamieniu Wielkim. Podczas adoracji możliwość spowiedzi.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać w biurze parafialnym.

6. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Kazimierza Rajskiego. Wieczny odpoczynek….

7. Dziękujemy Panu Krzysztofowi Prucnalowi za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Patryka Karczmarza. .Dziękujemy za ofiary składane na potrzeba kościoła. Modlimy się w intencji Jubilatów i Solenizantów, Dobrodziejów, oraz wszystkich przebywających i udających się na wakacje. Zapowiedzi : Związek małżeński pragną zawrzeć Mariusz Pankiewicz, kawaler, zam. Mościce z Paulą Klopś, panna, zam. Mościce, zap. II. W środę 05.07. o godz. 19.00 w Kamieniu Wielkim w salce katechetycznej wydawanie produktów spożywczych dla zakwalifikowanych przez MOPS.


51 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page