top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 02. 07. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 02. 07. 2023

1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Tomasza Ap., we wtorek św. Elżbiety Portugalskiej, w środę św. Marii Goretii Dz. i M., w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę św. Jana z Dukli.

2. Dzisiaj przypada I niedziele miesiąca – zmiana tajemnic różańca św. na filiach. W Kamieniu Wielkim w środę 05. 07.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja o godz. 17.30 we wtorek w Kamieniu Małym, w czwartek w Mościcach, w piątek w Kamieniu Wielkim. Podczas adoracji możliwość spowiedzi.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać w biurze parafialnym.

6. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Kazimierza Rajskiego. Wieczny odpoczynek….

7. Dziękujemy Panu Krzysztofowi Prucnalowi za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Patryka Karczmarza. .Dziękujemy za ofiary składane na potrzeba kościoła. Modlimy się w intencji Jubilatów i Solenizantów, Dobrodziejów, oraz wszystkich przebywających i udających się na wakacje. Zapowiedzi : Związek małżeński pragną zawrzeć Mariusz Pankiewicz, kawaler, zam. Mościce z Paulą Klopś, panna, zam. Mościce, zap. II. W środę 05.07. o godz. 19.00 w Kamieniu Wielkim w salce katechetycznej wydawanie produktów spożywczych dla zakwalifikowanych przez MOPS.


53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comentarios


bottom of page