Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą – 25. 06. 2023

1. W tym tygodniu przypada: w środę św. Ireneusza Bpa i M., w czwartek świętych Apostołów Piotra i Pawła

2. W miesiącu czerwcu odprawiamy nabożeństwo do NSPJ po Mszy św.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

4. W czwartek obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Świętopietrze.

5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.

6. W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską od godz. 8.00

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. na Filiach zmiana tajemnic Różańcowych. W Kamieniu Wielkim w środę 05.07.

8. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać w biurze parafialnym.

9. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

10. W środę 28.06. zapraszam na godz. 19.00 Rady Kościelne, Radę Parafialną i PZC z całej Parafii na spotkanie przy Grillu na plebanię w Kamieniu Wielkim.

11. Dziękujemy Pani Katarzynie Kielec za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Rafała Koniecznego. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeba kościoła.. Modlimy się w intencji Jubilatów i Solenizantów, Dobrodziejów, oraz wszystkich przebywających i udających się na wakacje.

63 wyświetlenia0 komentarzy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 czerwca 2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16 czerwca 2024r. 1.  Dziś 11 Niedziela zwykła. 2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w tygodniu po Mszy św., w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00. 3. Spowiedź

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r.

Intencje Mszalne od 16 do 23 czerwca 2024r. Niedziela 16 czerwca Kamień Wielki 8:00.W 50 rocznicę ślubu Zdzisławy i Andrzeja Koniecznych.

コメント