Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą – 25. 06. 2023

1. W tym tygodniu przypada: w środę św. Ireneusza Bpa i M., w czwartek świętych Apostołów Piotra i Pawła

2. W miesiącu czerwcu odprawiamy nabożeństwo do NSPJ po Mszy św.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

4. W czwartek obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Świętopietrze.

5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.

6. W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską od godz. 8.00

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. na Filiach zmiana tajemnic Różańcowych. W Kamieniu Wielkim w środę 05.07.

8. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać w biurze parafialnym.

9. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

10. W środę 28.06. zapraszam na godz. 19.00 Rady Kościelne, Radę Parafialną i PZC z całej Parafii na spotkanie przy Grillu na plebanię w Kamieniu Wielkim.

11. Dziękujemy Pani Katarzynie Kielec za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Rafała Koniecznego. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeba kościoła.. Modlimy się w intencji Jubilatów i Solenizantów, Dobrodziejów, oraz wszystkich przebywających i udających się na wakacje.

63 wyświetlenia0 komentarzy

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00