top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą – 20. 06. 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą – 20. 06. 2021

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Alojzego Gonzagi zak., we wtorek św. męczenników Jana Fishera i Tomasza More̕ a, w czwartek Narodzenie świętego Jana Chrzciciela, w sobotę św. Zygmunta Gorazdowskiego kpł.

2. W miesiącu czerwcu odprawiamy nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. wieczornej.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość.

4. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

5. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski i Dekretem Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego od dzisiejszej niedzieli 20 czerwca zostaje odwołana dyspensa dotycząca obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. Czyli od dzisiejszej niedzieli wszyscy tj.: dzieci, młodzież i dorośli winni uczestniczyć we Mszy św. Zwalnia tylko poważna przeszkoda.

6. W piątek przypada zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w Kamieniu Wielkim na zakończenie roku szkolnego będzie o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, katechetów, nauczycieli i wychowawców. Przed Mszą św. będzie spowiedź na zakończenie roku szkolnego.

7. Msza święta na zakończenie roku szkolnego w Kamieniu Małym będzie we wtorek o godz. 18:00, a przed Mszą św. spowiedź. Zapraszamy młodzież, wychowawców i nauczycieli oraz rodziców.

8. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium w Gorzowie Wlkp. Dokładne informacje można uzyskać u księży i w biurze parafialnym.

9. W czasie wakacyjnym możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi przed Mszą św.

10.Dzisiaj w Rokitnie centralne uroczystości odpustowe i o godz. 12. 00 Suma odpustowa na placu przed bazyliką pod przewodnictwem i z homilią bp. Edwarda Dajczaka, biskupa koszalińsko-kołobrzeskiego, z udziałem bp. Tadeusza Lityńskiego, biskupa zielonogórsko-gorzowskiego. Transmisja:TVP3 Gorzów Wielkopolski.

11.Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

12.W piątek o godz. 19.00 w Kamieniu Wielkim spotkanie PZC.

13.Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Teresę Siwek .Jeszcze raz dziękuję wszystkim za uświetnienie naszego Odpustu Parafialnego. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów i dobrodziejów, dzieci i młodzieży rozpoczynających wakacje.


19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page