top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielą zwykłą – 19. 06. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielą zwykłą – 19. 06. 2022

 1. W tym tygodniu przypada: we wtorek św. Alojzego Gonzagi, zak., w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę Niepokalanego Serca NMP.

 2. Dzisiaj przed każdą Mszą św. w kościele jest uroczyste wniesienie zapalonej świecy jubileuszowej przywiezionej z Rokitna z racji Jubileuszu 50 lecia Diecezji.

 3. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. W czasie Oktawy Msza św., Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja wokół kościoła o godz. 18.00. Zachęcamy do licznego udziału, a dzieci do niesienia poduszek i do sypania kwiatków, młodzież do niesienia chorągwi. Zakończenie Oktawy w czwartek.

 4. W piątek przypada Uroczystość NSPJ . Msza św. w Kamieniu Wielkim o godz. 18.00 i procesja wokół kościoła. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków i niesienia poduszek. W piątek z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

 5. W piątek przypada zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w Kamieniu Wielkim na zakończenie roku szkolnego będzie o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego będzie w środę o 17.30 i w piątek przed Mszy św. od 7.30.

 6. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać w biurze parafialnym.

 7. Dzieci komunijne przeżywają Biały Miesiąc, co niedzielę przez miesiąc w strojach komunijnych uczestniczą we Mszy św. w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30.

 8. W miesiącu czerwcu odprawiamy codziennie nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. wieczornej.

 9. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 10. .Dziękujemy Pani Marii Czarneckiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Stanisławę Laskowską. Dziękujemy za ofiary składane na Kościół. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.


31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page