top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na X IV Niedzielę zwykłą – 04. 07. 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na X IV Niedzielę zwykłą – 04. 07. 2021

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Marii Goretti, we wtorek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w czwartek św. Jana z Dukli.

2. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

3. W czasie wakacyjnym, możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi 20 minut przed Mszą świętą.

4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny

5. Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie 12 września o godz. 12.00. Uroczystościom będzie przewodniczył kard. Marcello Semeraro, prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych, który w imieniu papieża publicznie ogłosi dekrety beatyfikacyjne.

6. W poniedziałek 05.07.2021 o godz. 18.00 w Sali wiejskiej w Kamieniu Wielkim wydawanie darów dla osób zaklasyfikowanych przez MOPS do programu żywnościowego.

7. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium w Gorzowie Wlkp. Dokładne informacje można uzyskać u księży i w biurze parafialnym.

8. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

9. 39 Piesza Pielgrzymka Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej odbędzie się w dniach od 31. 07. do 12. 08. 2021 r. Rozpoczęcie pielgrzymki: Gorzów Wlkp., zakończenie Jasna Góra. Zapisy do 20. 07. br., na internetowej stronie pielgrzymkowej: pielgrzymkagorzowska.diecezjazg.pl

10.Przystanek Jezus” w tym roku odbędzie się w dniach od 26 lipca do 1 sierpnia w Makowicach koło Płotów w województwie zachodniopomorskim.

11.Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych w Mościcach i Kamieniu Małym. 12.Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. 13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskania poprosimy Panią Sandrę Pulkowską. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów i dobrodziejów, dzieci i młodzieży przebywających na wakacjach. Zapowiedzi przedślubne: Karol Kucharski – zam. Kamień Wielki i Kinga Kucharska zd. Fus zam. Kamień Wielki, zapowiedź pierwsza.

18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page