top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na X IV Niedzielę zwykłą – 04. 07. 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na X IV Niedzielę zwykłą – 04. 07. 2021

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Marii Goretti, we wtorek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w czwartek św. Jana z Dukli.

2. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

3. W czasie wakacyjnym, możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi 20 minut przed Mszą świętą.

4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny

5. Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie 12 września o godz. 12.00. Uroczystościom będzie przewodniczył kard. Marcello Semeraro, prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych, który w imieniu papieża publicznie ogłosi dekrety beatyfikacyjne.

6. W poniedziałek 05.07.2021 o godz. 18.00 w Sali wiejskiej w Kamieniu Wielkim wydawanie darów dla osób zaklasyfikowanych przez MOPS do programu żywnościowego.

7. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium w Gorzowie Wlkp. Dokładne informacje można uzyskać u księży i w biurze parafialnym.

8. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

9. 39 Piesza Pielgrzymka Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej odbędzie się w dniach od 31. 07. do 12. 08. 2021 r. Rozpoczęcie pielgrzymki: Gorzów Wlkp., zakończenie Jasna Góra. Zapisy do 20. 07. br., na internetowej stronie pielgrzymkowej: pielgrzymkagorzowska.diecezjazg.pl

10.Przystanek Jezus” w tym roku odbędzie się w dniach od 26 lipca do 1 sierpnia w Makowicach koło Płotów w województwie zachodniopomorskim.

11.Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych w Mościcach i Kamieniu Małym. 12.Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. 13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskania poprosimy Panią Sandrę Pulkowską. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów i dobrodziejów, dzieci i młodzieży przebywających na wakacjach. Zapowiedzi przedślubne: Karol Kucharski – zam. Kamień Wielki i Kinga Kucharska zd. Fus zam. Kamień Wielki, zapowiedź pierwsza.

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page