top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę zwykłą – 13. 02. 2022 1

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę zwykłą – 13. 02. 2022

  1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy i św. Walentego, we wtorek bł. ks. Michała Sopoćki, w środę św. Julianny.

  2. Można nabywać tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny a w nim kolejna płyta z nagraniem Pisma Świętego.

  3. Spowiedź święta w tygodniu i w niedzielę 20 minut przed mszą świętą.

  4. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z grupy młodszej jak i starszej odbędzie się w przyszłą niedziele 20 lutego – w Kamieniu Wielkim rozpoczęcie mszą świętą o godzinie 12:30.

  5. Oficjalne przygotowania modlitewno-formacyjno-organizacyjne do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie 2023 rozpoczną się w naszej diecezji 13 marca 2022r. w Głogowie, Gorzowie Wlkp., Gubinie, Międzyrzeczu, Zielonej Górze i Żaganiu.

  6. W dniach 4-6 marca 2022 r. w Rokitnie odbędą się weekendowe rekolekcje wielkopostne dla młodzieży połączone z warsztatami Akademii Dojrzewania dotyczących tworzenia i przeżywania relacji pod hasłem: „Bliżej – siebie, Boga, braci”. Poprowadzi je ks. Marcin Paś – diecezjalny duszpasterz młodzieży z Gliwic, zaangażowany w Festiwal Życia w Kokotku – największe plenerowe chrześcijańskie wydarzenie dla młodych na Śląsku. Rekolekcje przeznaczone są dla młodzieży żeńskiej i męskiej od 15 roku życia wzwyż.

  7. Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej jest Organizacją Pożytku Publicznego, co daje możliwość przekazywania jej 1% podatku dochodowego przez podatników. Pragniemy, by te fundusze zostały na terenie naszej diecezji i wspierały wszelkie działania charytatywne prowadzone przez naszą Caritas każdego dnia, by pomagać najbardziej potrzebującym diecezjanom.

  8. W dniach 18-20 marca 2022r. w Rokitnie odbędzie się kolejna seria rekolekcji dla młodzieży męskiej „Bohaterowie Boga”. Zapisów można dokonywać poprzez formularz elektroniczny.

  9. Trwają prace przy remoncie dachu kościoła. Dziękujemy Panom za dotychczasowe wykonane prace po wichurze. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby kościoła oraz za sprzątanie kościoła Pani Janinie Stelmaszonek, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Beatę Habaj. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów.


25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 18 do 25 lutego 2024r.

Intencje Mszalne  od 18 do 25 lutego  2024r. Niedziela 18 lutego Kamień Wielki 8.00++ Henryka w 22 rocz. śm i Zofię Miżejowską.                                                                         

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.2024 Dzisiaj w Światowy Dzień Chorego – zbiórka do puszek na hospicja naszej diecezji. W kościele po Mszy św.  – sakrament namaszczenia chorych.

bottom of page