top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12.02.20231.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12.02.2023 1.W duchu braterskiej solidarności odbywa się dzisiaj zbiórka do puszek, aby pomóc dotkniętym trzęsieniem ziemi mieszkańcom Turcji i Syrii. Wielu ludzi pozbawionych jest swoich domów, jest zimno, a obecnie przyszedł kolejny kataklizm – powódź. 2. Za tydzień poświęcenie świec dzieciom komunijnym w Kamieniu Wielkim na Mszy św. o godz. 12.30. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. 3. Można nabywać tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny. 11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Lucynie Hładkiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Krystynę Kaszubę. Modlimy się w intencji ofiar poszkodowanych przez kataklizm, jubilatów i solenizantów.


23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page