Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną – 14. 05. 2023 1.

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną – 14. 05. 2023

1. W tym tygodniu przypada: jutro Międzynarodowy Dzień Rodzin, we wtorek św. Andrzeja Boboli kpł. i M. – Patrona Polski, w przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.

3. W miesiącu maju odprawiamy codziennie nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.00, w niedzielę na filiach po Mszy św., w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00 z kazaniem Maryjnym. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie.

4. W dzisiejszą niedzielę o godz. 12.30 w kamieniu Wielkim spotkanie młodzieży z klasy 7 i 8 przygotowującej się do bierzmowania.

5. W niedzielę 28 maja dzieci z klasy III o godz. 12.00 na Mszy św. w Kamieniu Wielkim przystępują do I Komunii św.

6. Spowiedź przed I Komunią św. w sobotę 27 maja o godz. 10.00 w Kamieniu Wielkim. Dzieci wcześniej w domu przygotowują się do spowiedzi. Do spowiedzi zapraszamy także rodziców, chrzestnych, starsze rodzeństwo oraz rodzinę.

7. Spotkanie Rady Parafialnej i Kościelnej oraz PZC z Kamienia Wielkiego 19.05. w piątek o godz. 19.00 w Sali Wiejskiej.

8. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

9. W dniach 9-10 czerwca 2023r. w Rokitnie odbędą się Diecezjalne Dni Młodzieży pod hasłem: PRZYGARNIĘCI.

10. Światowy Ruch Katolików na rzecz Środowiska zaprasza do włączenia się w inicjatywę Zadbajmy o przydrożne kapliczki, pod patronatem Konferencji Episkopatu.

11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Celinie Górskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Annę Górską. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów, dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży do bierzmowania.

52 wyświetlenia0 komentarzy

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++