top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 07. 02. 2021.

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 07. 02. 2021


1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Józefiny Bakhity dz., w środę św. Scholastyki dz., w czwartek NMP z Lourdes.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim i modlitwy w intencji chorych i osób starszych.

3. W czwartek 11 lutego, przypada święto NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 we wtorek w Kamieniu Małym, w środę w Kamieniu Wielkim, w czwartek w Mościcach, modlitwy w intencji chorych i osób starszych.

4. Dzisiaj o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim Msza św. dla dzieci klas III i IV przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców i opiekunów i poświęcenie świec.

5. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Ze względów sanitarnych pierwszym ksiądz udziela Komunii św. tym, którzy przyjmują Pana Jezusa na rękę, a następnie tym, którzy przyjmują bezpośrednio do ust. Zachowujemy odstępy podczas przyjmowania Komunii św. W kościele dystans społeczny wynosi 1,5 m.

6. Spotkanie PZC we wtorek o godz.18.00 w Kamieniu Wielkim w świetlicy wiejskiej. Wydawanie produktów żywnościowych w ramach Programu Pomocy Żywnościowej w środę o godz. 15.00 w Kamieniu Wielkim w salce katechetycznej na plebanii. Osoby, które nie mogą same odebrać produktów żywnościowych zostaną one rozwiezione do ich domów w czwartek od godz. 15.00 do 18.00. Można nabywać: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze.

8. Dnia 19 lutego o godz. 18.00 w kościele w Witnicy odbędzie się Wieczór Józefowy poświęcony św. Józefowi. Rozpocznie się Mszą św. w intencji rodzin oraz małżeństw z homilią i błogosławieństwem matek oczekujących narodzin dziecka. Dokładne informacje zamieszczone są na plakacie.

9. Dziękujemy za ofiary składane na kościół i na potrzeby parafii. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła i choinek Żaklinie Karkowskiej, Annie Brzezińskiej, Annie Marciniak i Iwonie Gabrysiak, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Piotra Tokarzewskiego. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.


18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

コメント


bottom of page