top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 06. 02. 2022 1. We wtorek przypada św. Józefiny

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 06. 02. 2022

1. We wtorek przypada św. Józefiny Bakhity dz., w czwartek św. Scholastyki dz., w piątek NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

2. Dzisiaj czytany jest List Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego z racji zbliżającego się Światowego Dnia Chorych.

3. Można nabywać tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

4. Dzisiaj po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych w Mościcach i w Kamieniu Małym.

5. W dzisiejszą niedzielę w Kamieniu Małym o godz.11.00 i w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30 Msza św. z poświęceniem świec dla dzieci klasy III ze szkoły podstawowej przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców i opiekunów.

6. W piątek 11 lutego, przypada święto NMP z Lourdes i 30 Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy św. wieczornej w Kamieniu Wielkim, w Kamieniu Małym we wtorek i w Mościcach w czwartek będą modlitwy w intencji chorych i osób starszych i udzielany sakrament Namaszczenia Chorych. Sakrament przyjmujemy w stanie łaski uświęcającej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie i dowiezienia chorych.

7. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów naszej diecezji.

8. W sobotę w Witnicy odbędzie się Dekanalne Spotkanie Synodalne. Biorą udział księża i po jednym przedstawicielu świeckich z każdej parafii.

9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za sprzątanie kościoła i i rozbieranie choinek i żłóbka Pani Teresie i Katarzynie Buryszek, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Janinę Stelmaszonek. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów.

·


29 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page