top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 06. 02. 2022 1. We wtorek przypada św. Józefiny

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 06. 02. 2022

1. We wtorek przypada św. Józefiny Bakhity dz., w czwartek św. Scholastyki dz., w piątek NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

2. Dzisiaj czytany jest List Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego z racji zbliżającego się Światowego Dnia Chorych.

3. Można nabywać tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

4. Dzisiaj po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych w Mościcach i w Kamieniu Małym.

5. W dzisiejszą niedzielę w Kamieniu Małym o godz.11.00 i w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30 Msza św. z poświęceniem świec dla dzieci klasy III ze szkoły podstawowej przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców i opiekunów.

6. W piątek 11 lutego, przypada święto NMP z Lourdes i 30 Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy św. wieczornej w Kamieniu Wielkim, w Kamieniu Małym we wtorek i w Mościcach w czwartek będą modlitwy w intencji chorych i osób starszych i udzielany sakrament Namaszczenia Chorych. Sakrament przyjmujemy w stanie łaski uświęcającej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie i dowiezienia chorych.

7. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów naszej diecezji.

8. W sobotę w Witnicy odbędzie się Dekanalne Spotkanie Synodalne. Biorą udział księża i po jednym przedstawicielu świeckich z każdej parafii.

9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za sprzątanie kościoła i i rozbieranie choinek i żłóbka Pani Teresie i Katarzynie Buryszek, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Janinę Stelmaszonek. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów.

·


28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page