top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 05. 02. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 05. 02. 2023

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek św. Scholastyki dz. w sobotę NMP z Lourdes.

2. W sobotę 11 lutego, przypada święto NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W Kamieniu Wielkim we wtorek . o godz. 17.00, w Mościcach w czwartek o 17.00 i w Kamieniu Wielkim w piątek o 17.00. W czasie Mszy św. będą modlitwy w intencji chorych i udzielenie sakramentu Namaszczenia Chorych dla chorych i osób starszych. Sakrament przyjmujemy w stanie łaski uświecającej. Przed Mszą św. spowiedź od godz. 16.30.

3. Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej jest Organizacją Pożytku Publicznego, na którą można przeznaczyć 1,5% od podatku.

4. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. w Mościcach i Kamieniu Małym zmiana tajemnic różańcowych.

5. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.

6. Można nabywać tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Justynie Strelau za sprzątanie kościoła i rozebranie dekoracji Bożonarodzeniowej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Lucynę Hładkę. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i Rodzin odwiedzonych w czasie Kolędy.41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page