top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną – 15. 05. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną – 15. 05. 2022

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna.

2. Dzieci, które w Kamieniu Małym po raz pierwszy przystąpiły do Komunii św. przeżywają tzw. Białą Miesięcznicę, czyli przez miesiąc w niedzielę przychodzą wraz z rodzicami do kościoła na godz. 11.00 na Mszę św. i po Mszy św. nabożeństwo majowe.

3. W miesiącu maju odprawiamy codziennie nabożeństwo majowe w niedzielę i dni powszednie po Mszy św., w Kamieniu Wielkim w niedzielę o godz. 16.00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie dzieci, młodzież i dorosłych. Kto nie może przyjść do kościoła, niech gromadzi się przy figurkach i krzyżach, lub odmawia Litanię Loretańską w domu.

4. We wtorek 17. 05. w Witnicy Ks. Biskup Paweł Socha na Mszy św. o godz. 18.00 udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Dzisiaj w niedzielę 15.0.5 w Witnicy o godz.18.00 na Mszy św. wręczenie krzyży i próba wraz z świadkami. Po próbie o godz. 18.30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i świadków z parafii Kamienia Wielkiego.

5. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Andrzeja Boboli, prezbitera i M, w czwartek św. Urbana I, Pp i M.

6. Kurs przedmałżeński organizowany jest w parafii MB Rokitniańskiej w Kostrzynie nad Odrą i będzie się odbywał w 3 soboty maja: 14, 21 i 28 maja, w godz. od 10.00 do 14.00. Zachęcamy zainteresowanych do udziału w kursie. 7.Komunia dla chorych w sobotę 21.05.2022 od godziny 8.00.

8. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

9. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za generalne prządki w kościoła i terenu wokół kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Marzenę Bukowską.. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów, dzieci przystępujących i przygotowujących się do I Komunii św., młodzieży do sakramentu Bierzmowania. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego. 10. .W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii zmarłych z Mościc śp. Nikodema Mularskiego i z Kamienia Wielkiego śp. Iwonę Czernecką. Zmarłym wypraszajmy miłosierdzia Bożego.

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 03 do 10 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 03  do 10 marca  2024r. Niedziela 03 marca Kamień Wielki 8.00+ O dar nieba dla śp. Kazimierza Rajskiego. Intencja żony, dzieci, wnuków i prawnuków.                        

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page