top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną – 15. 05. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną – 15. 05. 2022

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna.

2. Dzieci, które w Kamieniu Małym po raz pierwszy przystąpiły do Komunii św. przeżywają tzw. Białą Miesięcznicę, czyli przez miesiąc w niedzielę przychodzą wraz z rodzicami do kościoła na godz. 11.00 na Mszę św. i po Mszy św. nabożeństwo majowe.

3. W miesiącu maju odprawiamy codziennie nabożeństwo majowe w niedzielę i dni powszednie po Mszy św., w Kamieniu Wielkim w niedzielę o godz. 16.00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie dzieci, młodzież i dorosłych. Kto nie może przyjść do kościoła, niech gromadzi się przy figurkach i krzyżach, lub odmawia Litanię Loretańską w domu.

4. We wtorek 17. 05. w Witnicy Ks. Biskup Paweł Socha na Mszy św. o godz. 18.00 udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Dzisiaj w niedzielę 15.0.5 w Witnicy o godz.18.00 na Mszy św. wręczenie krzyży i próba wraz z świadkami. Po próbie o godz. 18.30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i świadków z parafii Kamienia Wielkiego.

5. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Andrzeja Boboli, prezbitera i M, w czwartek św. Urbana I, Pp i M.

6. Kurs przedmałżeński organizowany jest w parafii MB Rokitniańskiej w Kostrzynie nad Odrą i będzie się odbywał w 3 soboty maja: 14, 21 i 28 maja, w godz. od 10.00 do 14.00. Zachęcamy zainteresowanych do udziału w kursie. 7.Komunia dla chorych w sobotę 21.05.2022 od godziny 8.00.

8. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

9. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za generalne prządki w kościoła i terenu wokół kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Marzenę Bukowską.. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów, dzieci przystępujących i przygotowujących się do I Komunii św., młodzieży do sakramentu Bierzmowania. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego. 10. .W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii zmarłych z Mościc śp. Nikodema Mularskiego i z Kamienia Wielkiego śp. Iwonę Czernecką. Zmarłym wypraszajmy miłosierdzia Bożego.

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 26 marca do 02 kwietnia 2023r. Niedziela 26 marca Kamień Wielki 8:00++ Chrzestnych Janinę Lachtarę, Stanisława i Stefanię Prucnal. Intencja rodziny Burza. Mościce 9:30++ Z rodzin

bottom of page