top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną – 07. 05. 2023.

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną – 07. 05. 2023

.

  1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Stanisława Bpa i M. – Głównego Patrona Polski, w sobotę NMP Fatimskiej.

  2. W miesiącu maju odprawiamy codziennie nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00, w niedzielę o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim z kazaniem Maryjnym. Na filiach po Mszy św. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie.

  3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

  4. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. na filiach zmiana tajemnic różańcowych.

  5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy 7 i 8 za tydzień w niedzielę w kamieniu Wielkim o godz. 12.30.

  6. Przyjmujemy zgłoszenia na wyjazd na uroczystość beatyfikacyjną Rodziny Ulmów, która odbędzie się w niedzielę, 10 września o godz. 10.00 w Markowej k. Łańcuta (województwo podkarpackie).

  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Annie Laskowskiej – Niemczyk, za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Celinę Górską. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów, dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i młodzieży do sakramentu Bierzmowania.

Zapowiedzi :

1. Dawid Sławomir Szewski, stanu wolnego, zam. w Jeziorach z Wiktorią Semeniw, stanu wolnego, zam. w Kamieniu Małym, zap. III.


48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Kommentare


bottom of page