top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną – 07. 05. 2023.

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną – 07. 05. 2023

.

  1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Stanisława Bpa i M. – Głównego Patrona Polski, w sobotę NMP Fatimskiej.

  2. W miesiącu maju odprawiamy codziennie nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00, w niedzielę o godz. 17.00 w Kamieniu Wielkim z kazaniem Maryjnym. Na filiach po Mszy św. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie.

  3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

  4. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. na filiach zmiana tajemnic różańcowych.

  5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy 7 i 8 za tydzień w niedzielę w kamieniu Wielkim o godz. 12.30.

  6. Przyjmujemy zgłoszenia na wyjazd na uroczystość beatyfikacyjną Rodziny Ulmów, która odbędzie się w niedzielę, 10 września o godz. 10.00 w Markowej k. Łańcuta (województwo podkarpackie).

  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Annie Laskowskiej – Niemczyk, za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Celinę Górską. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów, dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i młodzieży do sakramentu Bierzmowania.

Zapowiedzi :

1. Dawid Sławomir Szewski, stanu wolnego, zam. w Jeziorach z Wiktorią Semeniw, stanu wolnego, zam. w Kamieniu Małym, zap. III.


45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 04 do 11 czerwca 2023r. Niedziela 04 Czerwca Kamień Wielki 8:00++ W 46 rocz. śm. Waleriana, Marię, Stanisława, Edwarda. Kazimierza, Władysława, Antoniego i Janinę Hładkich. Mośc

bottom of page