Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29. 05. 2022r.

Zaktualizowano: 30 maj 2022

1. W tym tygodniu przypada: we wtorek święto Nawiedzenia NMP, w środę św. Justyna, w piątek św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

2. Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

4. W miesiącu maju odprawiamy nabożeństwo majowe po Mszy św. wieczornej. W niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 16,00 z kazaniem Maryjnym.

5. W miesiącu czerwcu codziennie nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. wieczornej.

6. Zachęcamy do wyjazdu na Lednicę. Organizator wyjazdu: ks. Barnaba Dębicki, zapisy u Magdaleny Koban.

1. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

2. W dniach 1-2 lipca br. odbędzie się, ogólnopolska pielgrzymka nauczycieli do Częstochowy na Jasną Górę.

3. W dniach 16-17 czerwca 2022r. w Rokitnie odbędą się Diecezjalne Dni Młodzieży pod hasłem: „Pokój Wam” (por. J 20,19). Na piątkowe popołudnie zaprasza się młodzież z całej diecezji. W sposób szczególny do wyjazdu zachęca się młodzież, która należy do grup parafialnych i młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania, jako dziękczynienie za ten sakrament. Chętni zgłaszają się poprzez zapisy na formularzu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZbV2OTDFpELRluNlXNX3Oiv5EBwM_20uSYFAKaSjJZULWrg/viewform

4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ, Adoracja i spowiedź we wtorek w Kamieniu Małym, w czwartek w Mościcach i piątek w Kamieniu Wielkim o godz. 17.30,

6. Dzisiaj w niedzielę dzieci z klas III w Kamieniu Wielkim będą przeżywać I Komunię św. na Mszy św. o godz. 12.00.

7. Dzieci komunijne z Kamienia Wielkiego przeżywać będą biały miesiąc w niedzielę o godz. 12.30 przez cały miesiąc w kościele w Kamieniu Wielkim.

8. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską 11.06, od godz. 08.00.

9. Spotkanie Rad Parafialnych, Kościelnych i PZC z całej naszej parafii 09.06. w czwartek o godzinie 19.00 w Sali Wiejskiej w Kamieniu Wielkim.

10. Dzisiaj w Otyniu uroczystość nałożenia nowych koron Maryi Królowej Pokoju o 13.00.

11. Zapowiedzi przedślubne: Adam Tokarzewski zam. Krześniczka i Andżelika Stanisławska zam. Borkowo Wielkie, zap. 1.

12. W środę 1 czerwca przypada Dzień Dziecka, dzień modlitw w intencji dzieci.

13. W przyszłą niedzielę po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych na filiach, a w Kamieniu Wielkim w piątek 03. 06.

14. Na stoliku jest bezpłatny poradnik dla rodziców „Nastolatki w wirtualnym świecie”.

Jubileusz 25-lecia pielgrzymki św. Jana Pawła II do diecezji zielonogórsko-gorzowskiej; Program:

2 czerwca – Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II w parafii:

a/. Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościółku – kaplicy.

b/. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym od godz. 17.00

c/. Msza św. o godz. 18.00

d/. Uczczenie Relikwii św. Jana Pawła II.

e/. Apel Jasnogórski

f/. Godz. 19.30 – Różaniec w kościółku – kaplicy.

4-5 czerwca – Program rocznicowy w Gorzowie Wlkp.

• 5 czerwca – Główne obchody

• 12.00 – Msza św. w katedrze pod przew. bp. Tadeusza Lityńskiego

• 13.00 – Marsz dla Życia i Rodziny

• 15.00 – Festyn rodzinny na placu św. Jana Pawła II

• 17.00 – Koncert: Joszko Broda i zespół Dzieci z Brodą.

15. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za generalne sprzątanie kościoła, terenu wokół kościoła i dekorację, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Marzenę Marczak. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców, Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

44 wyświetlenia0 komentarzy