top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21. 05. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21. 05. 2023

  1. W środę przypada NMP Wspomożycielski Wiernych, w piątek św. Filipa Nereusza i Dzień Matki, w przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

  2. W miesiącu maju odprawiamy codziennie nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele na filiach po Mszy św. w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00 z kazaniem Maryjnym. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie.

  3. Za tydzień 28.05. dzieci z klasy III ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu Wielkim przystępują do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 12.00. Dzieci zbierają się o godz. 11.45. przed kościołem. O godz. 12.00 będzie błogosławieństwo dzieci przez rodziców i procesyjne wejście do kościoła. Po Mszy św. będą robione pamiątkowe zdjęcie grupowe.

  4. Spowiedź przed I Komunią Świętą 27.05 w sobotę w Kamieniu Wielkim o godz. 10.00 dla dzieci, rodziców, rodzeństwa i rodziny. Po spowiedzi próba generalna dla dzieci z rodzicami.

  5. Próby przed Pierwszą Komunią dla dzieci w tygodniu w Kamieniu Wielkim od wtorku do czwartku o godz. 16.30.

  6. W Uroczystość Najświętszego Sakramentu Ciała i Krwi Chrystusa w Boże Ciało 8. 06. W czwartek dzieci z klas IV z Szkoły Podstawowej w Kamieniu Wielkim będą przeżywać Rocznicę I Komunii św. na Mszy św. o godz.12.30. Dzieci przychodzą w strojach komunijnych lub zbliżonych. Spowiedź przed rocznicą będzie w środę 7.06 w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00.

  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za generalne sprzątanie kościoła, dziękujemy Pani Annie Górskiej za przygotowanie świątyni do Mszy niedzielnej, a o przyszłe zatroskanie, dekorację w kościele, kwiaty i przywiezienie brzózek poprosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów, dzieci przystępujących się do I Komunii św. i młodzieży do sakramentu Bierzmowania.

.52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 04 do 11 czerwca 2023r. Niedziela 04 Czerwca Kamień Wielki 8:00++ W 46 rocz. śm. Waleriana, Marię, Stanisława, Edwarda. Kazimierza, Władysława, Antoniego i Janinę Hładkich. Mośc

bottom of page