top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21. 05. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21. 05. 2023

  1. W środę przypada NMP Wspomożycielski Wiernych, w piątek św. Filipa Nereusza i Dzień Matki, w przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

  2. W miesiącu maju odprawiamy codziennie nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele na filiach po Mszy św. w niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00 z kazaniem Maryjnym. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie.

  3. Za tydzień 28.05. dzieci z klasy III ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu Wielkim przystępują do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 12.00. Dzieci zbierają się o godz. 11.45. przed kościołem. O godz. 12.00 będzie błogosławieństwo dzieci przez rodziców i procesyjne wejście do kościoła. Po Mszy św. będą robione pamiątkowe zdjęcie grupowe.

  4. Spowiedź przed I Komunią Świętą 27.05 w sobotę w Kamieniu Wielkim o godz. 10.00 dla dzieci, rodziców, rodzeństwa i rodziny. Po spowiedzi próba generalna dla dzieci z rodzicami.

  5. Próby przed Pierwszą Komunią dla dzieci w tygodniu w Kamieniu Wielkim od wtorku do czwartku o godz. 16.30.

  6. W Uroczystość Najświętszego Sakramentu Ciała i Krwi Chrystusa w Boże Ciało 8. 06. W czwartek dzieci z klas IV z Szkoły Podstawowej w Kamieniu Wielkim będą przeżywać Rocznicę I Komunii św. na Mszy św. o godz.12.30. Dzieci przychodzą w strojach komunijnych lub zbliżonych. Spowiedź przed rocznicą będzie w środę 7.06 w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00.

  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za generalne sprzątanie kościoła, dziękujemy Pani Annie Górskiej za przygotowanie świątyni do Mszy niedzielnej, a o przyszłe zatroskanie, dekorację w kościele, kwiaty i przywiezienie brzózek poprosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów, dzieci przystępujących się do I Komunii św. i młodzieży do sakramentu Bierzmowania.

.53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page