top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość NMP z Rokitna – 18. 06. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość NMP z Rokitna – 18. 06. 2023

1. W tym tygodniu przypada: dzisiaj uroczystość NMP z Rokitna – MB Rokitniańskiej, w poniedziałek św. Romualda, w środę św. Alojzego Gonzagi, w czwartek św. Jana Fishera bpa i Tomasza More`a, w sobotę uroczystość św. Jana Chrzciciela.

2. W miesiącu czerwcu odprawiamy nabożeństwo do NSPJ w niedzielę i dni powszednie po Mszy św.

3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

4. W piątek przypada zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w Kamieniu Wielkim na zakończenie roku szkolnego będzie w piątek o godz. 7.45 rano. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, opiekunów, nauczycieli i wychowawców. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego dla uczniów będzie w środę od 17.30 do 18.00, oraz w piątek przed Mszą św.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać w biurze parafialnym.

6. Rozpoczyna się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeba kościoła. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Bogumile Raczkowskiej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Katarzynę Kielec. Modlimy się w intencji Jubilatów, Solenizantów i Dobrodziejów,50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

ความคิดเห็น


bottom of page