Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Przemienienia Pańskiego – 6. 08. 2023 1.

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Przemienienia Pańskiego – 6. 08. 2023

1. Dzisiaj przypada święto Przemienienia Pańskiego.

2. Dzisiaj po Mszy św. na filiach zmiana tajemnic różańcowych. Za tydzień w niedzielę w czasie Mszy św. Bractwo Szkaplerzne odnowi swoje przyrzeczenia szkaplerzne..

4. W tym tygodniu w dni powszednie możemy skorzystać z sakramentu pokuty pół godziny przed każdą Mszą św. Za tydzień w niedzielę taca na KUL i IFT w Zielonej Górze.

5. Dziękujemy Paniom Krystynie Szczęch i Ewelinie Tabace za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Dianę Zapałę. Wyrażamy wdzięczność za ofiary składane na potrzeba kościoła. Jubilatom i Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

6. Życzymy udanego tygodnia i bezpiecznych dróg wakacyjnych.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Stanisławę Rojek. Wieczny odpoczynek…

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++