top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego – 16. 04. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego – 16. 04. 2023

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna i równocześnie Święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj można zyskać odpust zupełny.

2. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego przypada Międzynarodowe Święto Caritas i rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

3. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.

4. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się Tydzień Biblijny. W przyszłą niedzielę przypada VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

5. Dzisiaj odbywa się pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę.

6. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dzisiaj przypada Odpust w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.

8. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce powołaniowej, która odbędzie się w sobotę 20.05.2023 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły w sprawie zapisów na plakatach i stronie internetowej paradisus.pl.

9. XI Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów: 30 kwietnia 2023 r. (niedziela), godz. 13.00 rozpoczęcie przy Figurze Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie, godz. 15.00 Msza św. w sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie.

10. W następną niedzielę o godz. 12.30 w Mościcach Odpust Św. Wojciecha, zmiana odprawiania Mszy św. w Kamieniu Wielkim o godz. 8.00 i 11.00, w Kamieniu Małym o godz. 9.30.

11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Karinie Bajko za sprzątanie kościoła i rozebranie dekoracji na Triduum Paschalne, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Bernarda Młynarczyka. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów, dzieci przygotowujących się do I Komunii św., młodzieży do sakramentu Bierzmowania.

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page