Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego – 16. 04. 2023

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna i równocześnie Święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj można zyskać odpust zupełny.

2. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego przypada Międzynarodowe Święto Caritas i rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

3. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.

4. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się Tydzień Biblijny. W przyszłą niedzielę przypada VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

5. Dzisiaj odbywa się pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę.

6. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dzisiaj przypada Odpust w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.

8. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce powołaniowej, która odbędzie się w sobotę 20.05.2023 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły w sprawie zapisów na plakatach i stronie internetowej paradisus.pl.

9. XI Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów: 30 kwietnia 2023 r. (niedziela), godz. 13.00 rozpoczęcie przy Figurze Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie, godz. 15.00 Msza św. w sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie.

10. W następną niedzielę o godz. 12.30 w Mościcach Odpust Św. Wojciecha, zmiana odprawiania Mszy św. w Kamieniu Wielkim o godz. 8.00 i 11.00, w Kamieniu Małym o godz. 9.30.

11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Karinie Bajko za sprzątanie kościoła i rozebranie dekoracji na Triduum Paschalne, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Bernarda Młynarczyka. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów, dzieci przygotowujących się do I Komunii św., młodzieży do sakramentu Bierzmowania.

24 wyświetlenia0 komentarzy