top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 10. 01. 2021.

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 10. 01. 2021.

1. W tym tygodniu przypada: dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, w piątek św. Pawła pust. – dzień imienin Bpa Pawła Sochy.

2. Przeżywamy czas kolędowy. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Biskupa Ordynariusza Tadeusza Lityńskiego kolęda ma charakter spotkań modlitewnych w kościele o godz. 17.00 Msza św. z kazaniem i po Mszy św. parafianie z wyznaczonych ulic mają spotkanie w kościele połączone z czytaniem fragmentu Pisma św., śpiewem kolęd, modlitwą i końcowym błogosławieństwem. Przynosimy ze sobą słoiczki lub buteleczki z wodą, która zostanie poświęcona. Poświęconą wodą sami pokropimy własne mieszkania i wspólnie w domu się pomodlimy.

3. Porządek spotkań kolędowych w kościele:

Poniedziałek – 11. I. 2021 – godz. 17.00 Msza św. i spotkanie kolędowe w kościele – Kamień Wielki ul. Stawna od Bogusławia po obu stronach do łuku, wraz z pierwszą uliczką w lewo.

  • Wtorek – 12. I. 2021 – Kamień Mały po obu stronach od numeru 27 do numeru 44.

  • Środa – 13. I. 2021 – Kamień Wielki ul Stawna od 1-11 numeru i numery domów przy DPS.

  • Czwartek – 14. I. 2021 – Mościce od kościoła od numeru 35 do 24 po obu stronach.

  • Piątek – 15. I. 2021 – Kamień Wielki ulica Pocztowa od numeru 9 do numeru 19 i od numeru 6 do numeru 4

4. Porządek kolędy podawany jest w ogłoszeniach, zamieszczony w gablotce i na parafialnej stronie internetowej.

5. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Ze względu na przepisy sanitarne pierwszym udziela się Komunii św. tym, którzy przyjmują Pana Jezusa na rękę, a następnie tym, którzy przyjmują bezpośrednio do ust. Zachowujemy odstępy podczas przyjmowania Komunii św. W kościele dystans społeczny wynosi 1,5 m.

6. Można nabywać: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dziękujemy za ofiary składane na kościół i na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Dorocie Brzezińskiej za sprzątanie kościoła i o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Halinę Białomazur. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i uczestników spotkań kolędowych w kościele. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.


40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page