top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 10. 01. 2021.

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 10. 01. 2021.

1. W tym tygodniu przypada: dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, w piątek św. Pawła pust. – dzień imienin Bpa Pawła Sochy.

2. Przeżywamy czas kolędowy. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Biskupa Ordynariusza Tadeusza Lityńskiego kolęda ma charakter spotkań modlitewnych w kościele o godz. 17.00 Msza św. z kazaniem i po Mszy św. parafianie z wyznaczonych ulic mają spotkanie w kościele połączone z czytaniem fragmentu Pisma św., śpiewem kolęd, modlitwą i końcowym błogosławieństwem. Przynosimy ze sobą słoiczki lub buteleczki z wodą, która zostanie poświęcona. Poświęconą wodą sami pokropimy własne mieszkania i wspólnie w domu się pomodlimy.

3. Porządek spotkań kolędowych w kościele:

Poniedziałek – 11. I. 2021 – godz. 17.00 Msza św. i spotkanie kolędowe w kościele – Kamień Wielki ul. Stawna od Bogusławia po obu stronach do łuku, wraz z pierwszą uliczką w lewo.

  • Wtorek – 12. I. 2021 – Kamień Mały po obu stronach od numeru 27 do numeru 44.

  • Środa – 13. I. 2021 – Kamień Wielki ul Stawna od 1-11 numeru i numery domów przy DPS.

  • Czwartek – 14. I. 2021 – Mościce od kościoła od numeru 35 do 24 po obu stronach.

  • Piątek – 15. I. 2021 – Kamień Wielki ulica Pocztowa od numeru 9 do numeru 19 i od numeru 6 do numeru 4

4. Porządek kolędy podawany jest w ogłoszeniach, zamieszczony w gablotce i na parafialnej stronie internetowej.

5. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Ze względu na przepisy sanitarne pierwszym udziela się Komunii św. tym, którzy przyjmują Pana Jezusa na rękę, a następnie tym, którzy przyjmują bezpośrednio do ust. Zachowujemy odstępy podczas przyjmowania Komunii św. W kościele dystans społeczny wynosi 1,5 m.

6. Można nabywać: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dziękujemy za ofiary składane na kościół i na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Dorocie Brzezińskiej za sprzątanie kościoła i o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Halinę Białomazur. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i uczestników spotkań kolędowych w kościele. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.


40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comentarios


bottom of page