top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą – 31. 01. 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą – 31. 01. 2021


1. W tym tygodniu przypada: dzisiaj św. Jana Bosko, we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, w środę św. Błażeja Bpa i M., w piątek św. Agaty Dz. i M., w sobotę św. Pawła Miki i Tow. M.

2. We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w Mościcach o godz. 16.00 w Kamieniu Małym o 17.00 w kamieniu Wielkim o 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na zakony kontemplacyjne.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek i I sobota miesiąca. .Spowiedź przed Mszą św. we wtorek w Kamieniu Małym w czwartek w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim.

4. W niedzielę 7 lutego mszą świętą o 12:30 rozpocznie się w Kamieniu Wielkim spotkanie z rodzicami i dziećmi z klasy 3 i 4 przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej i poświęcenie świec..

5. W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską i kolędą od godz. 8.00.

6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w Kamieniu Wielkim w piątek 5 lutego – rozpoczęcie mszą świętą o godzinie 17.00. 7. W poniedziałek w Kamieniu Wielkim na Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, a w niedzielę za tydzień na filiach.

8.Zakończył się czas kolędowy w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym kościele we Mszy św. i modlitwach w czasie spotkań kolędowych. Dziękujemy także tym, którzy łączyli się duchowo z zebranymi w kościele. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii i diecezji. Będzie też możliwość indywidualnej wizyty duszpasterskiej z zachowaniem rygorów sanitarnych dla nowych parafian, w nowych domach czy mieszkaniach oraz do osób starszych czy chorych pragnących odwiedzin kolędowych w swoich domach. Zgłoszenia w zakrystii.

.

9.Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Ze względów sanitarnych udziela się pierwszym Komunii św. tym, którzy przyjmują Pana Jezusa na rękę, a następnie tym, którzy przyjmują bezpośrednio do ust. Zachowujemy odstępy podczas przyjmowania Komunii św. W kościele dystans społeczny wynosi 1,5 m.

10.Można nabywać: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

11..Dzisiaj obchodzimy 68 Światowy Dzień Trędowatych.

12.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

13.Dziękujemy za ofiary składane na kościół i na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Ewelinie Wus za sprzątanie kościoła i o przyszłe zatroskanie porosimy Panią Żaklinę Karowską i o sprzątanie choinek i dekoracji Panie Annę Brzezińską, Annę Marciniak i Iwonę Gabrysiak . Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i uczestników spotkań kolędowych w kościele. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.


19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia duszpasterskie 03-12-2023 I Niedziela Adwentu 1. Rozpoczynamy nowy rok kościelny pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła". 2. Rozpoczynamy Adwent - czas radosnego oczekiwan

Intencje Mszalne od 03 do 10 grudnia 2023r. Niedziela 03 grudnia Kamień Wielki 8.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wiktorii i Jakuba. Mościce 9.30 Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski z

bottom of page