top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą – 31. 01. 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą – 31. 01. 2021


1. W tym tygodniu przypada: dzisiaj św. Jana Bosko, we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, w środę św. Błażeja Bpa i M., w piątek św. Agaty Dz. i M., w sobotę św. Pawła Miki i Tow. M.

2. We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w Mościcach o godz. 16.00 w Kamieniu Małym o 17.00 w kamieniu Wielkim o 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na zakony kontemplacyjne.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek i I sobota miesiąca. .Spowiedź przed Mszą św. we wtorek w Kamieniu Małym w czwartek w Mościcach i w piątek w Kamieniu Wielkim.

4. W niedzielę 7 lutego mszą świętą o 12:30 rozpocznie się w Kamieniu Wielkim spotkanie z rodzicami i dziećmi z klasy 3 i 4 przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej i poświęcenie świec..

5. W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską i kolędą od godz. 8.00.

6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w Kamieniu Wielkim w piątek 5 lutego – rozpoczęcie mszą świętą o godzinie 17.00. 7. W poniedziałek w Kamieniu Wielkim na Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, a w niedzielę za tydzień na filiach.

8.Zakończył się czas kolędowy w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym kościele we Mszy św. i modlitwach w czasie spotkań kolędowych. Dziękujemy także tym, którzy łączyli się duchowo z zebranymi w kościele. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii i diecezji. Będzie też możliwość indywidualnej wizyty duszpasterskiej z zachowaniem rygorów sanitarnych dla nowych parafian, w nowych domach czy mieszkaniach oraz do osób starszych czy chorych pragnących odwiedzin kolędowych w swoich domach. Zgłoszenia w zakrystii.

.

9.Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Ze względów sanitarnych udziela się pierwszym Komunii św. tym, którzy przyjmują Pana Jezusa na rękę, a następnie tym, którzy przyjmują bezpośrednio do ust. Zachowujemy odstępy podczas przyjmowania Komunii św. W kościele dystans społeczny wynosi 1,5 m.

10.Można nabywać: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

11..Dzisiaj obchodzimy 68 Światowy Dzień Trędowatych.

12.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

13.Dziękujemy za ofiary składane na kościół i na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Ewelinie Wus za sprzątanie kościoła i o przyszłe zatroskanie porosimy Panią Żaklinę Karowską i o sprzątanie choinek i dekoracji Panie Annę Brzezińską, Annę Marciniak i Iwonę Gabrysiak . Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i uczestników spotkań kolędowych w kościele. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.


21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws

Comments


bottom of page