top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą – 29. 01. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą – 29. 01. 2023

1. W tym tygodniu przypada: we wtorek św. Jana Bosko kpł., w piątek św. Błażeja, w przyszłą niedzielę św. Agaty.

2. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego pod hasłem „Konsekrowani świadkami wiary w Kościele i w świecie”. Msze św. w Mościcach o godz. 16,00 w Kamieniu Małym o godz. 17.00, w Kamieniu Wielkim o godz. 18.00. Na każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie gromnic. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na zakony kontemplacyjne.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek i I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek w Kamieniu Małym od godz. 16.30 i spowiedź, w Kamieniu Wielkim w piątek od godz. 16.30 i spowiedź.

4. W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską od godz. 8.00.

5. W środę 1 lutego w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00 zmiana tajemnic różańcowych, a w Mościcach i Kamieniu Małym za tydzień w niedzielę po Mszy św.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

7. W tym tygodniu kolęda uzupełniająca. Proszę zgłaszać adresy rodzin do ks. Proboszcza i uzgodnić termin kolędy.

8. Można nabywać tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

9. Zakończyła się w naszej parafii wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Dziękuję Rodzinom za obecność w czasie kolędy i miłe przyjęcie.

10.Dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję Pani Izabeli Jaworskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panie Edytę Brożyńską i Justynę Strelau i Pana Artura Bukowskiego. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Brzezińskiego. Wieczny odpoczynek…. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i Rodzin odwiedzonych w czasie Kolędy.

49 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r.

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r. Niedziela 21 lipca Kamień Wielki 8:00. ++ Stefana, Annę i Fidelisa Czyrka.                                                        Mościce 9:30 Imien

Comments


bottom of page