top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą – 29. 01. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę zwykłą – 29. 01. 2023

1. W tym tygodniu przypada: we wtorek św. Jana Bosko kpł., w piątek św. Błażeja, w przyszłą niedzielę św. Agaty.

2. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego pod hasłem „Konsekrowani świadkami wiary w Kościele i w świecie”. Msze św. w Mościcach o godz. 16,00 w Kamieniu Małym o godz. 17.00, w Kamieniu Wielkim o godz. 18.00. Na każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie gromnic. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na zakony kontemplacyjne.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek i I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek w Kamieniu Małym od godz. 16.30 i spowiedź, w Kamieniu Wielkim w piątek od godz. 16.30 i spowiedź.

4. W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską od godz. 8.00.

5. W środę 1 lutego w Kamieniu Wielkim o godz. 17.00 zmiana tajemnic różańcowych, a w Mościcach i Kamieniu Małym za tydzień w niedzielę po Mszy św.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

7. W tym tygodniu kolęda uzupełniająca. Proszę zgłaszać adresy rodzin do ks. Proboszcza i uzgodnić termin kolędy.

8. Można nabywać tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

9. Zakończyła się w naszej parafii wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Dziękuję Rodzinom za obecność w czasie kolędy i miłe przyjęcie.

10.Dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję Pani Izabeli Jaworskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panie Edytę Brożyńską i Justynę Strelau i Pana Artura Bukowskiego. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Brzezińskiego. Wieczny odpoczynek…. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i Rodzin odwiedzonych w czasie Kolędy.

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page