top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną – 25. 04. 2021 1. Dzisiaj przypada Niedziela

Zaktualizowano: 25 kwi 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną – 25. 04. 2021

1. Dzisiaj przypada Niedziela Dobrego Pasterza – niedziela modlitw o powołania i rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.

2. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. W kościele dystans społeczny wynosi 1,5 m. Prosimy zachować odstępy przy przyjmowaniu Komunii św. Prosimy o zachowanie obowiązujących norm. Kto nie zmieści się w limicie, może uczestniczyć w nabożeństwie na placu kościelnym – zachowując przewidziane odległości.

3. W tym tygodniu przypada: dzisiaj św. Marka Ewangelisty, we wtorek św. Rity, w środę św. Ludwika Marii Grinion de Montfort, w sobotę św. Józefa Rzemieślnika.

4. Trwa bezpośrednie przygotowanie do I spowiedzi i komunii św.

5. W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą duszpasterską.

6. Można nabywać: tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

7. Od soboty 1 maja nabożeństwo majowe codziennie, nabożeństwo majowe po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie dzieci, młodzież i dorosłych. Kto nie może przyjść do kościoła, niech odmawia Litanię Loretańską w domu.

8. W przyszłą niedzielę w Kamieniu Wielkim o godz. 12.30 św. spotkanie dla dzieci z klasy III i IV przygotowujących się do I Komunii św., i ich rodziców i opiekunów. 9. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Parafii zmarłych śp. Grażynę Krygier, Janinę Rożniatę, Mariannę Nowowiejską i Irenę Mańkowską z DPS. Polecajmy je miłosierdziu Bożemu. 10.Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 11.Dzisiaj przypada XV Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców. 12. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Janinie Czerneckiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Pana Stanisława Kowalskiego. . Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów, dzieci o dobre przygotowanie się do I Komunii św. i młodzieży do sakramentu Bierzmowania i za animatorów prowadzących przygotowania. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.


24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

コメント


bottom of page