top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną – 08. 05. 2022 1.

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną – 08. 05. 2022

1. Dzisiaj przypada Niedziela Dobrego Pasterza – niedziela modlitw o powołania i rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.

2. Dzisiaj dzieci z klas III w Kamieniu Małym przyjmą I Komunię św. na Mszy św. o godz. 11.00. Dzieci zbierają się 15 minut przed 11.00 przed kościołem.

3. Dzieci, które dzisiaj po raz pierwszy przystąpiły do Komunii św. będą przeżywać tzw. Białą Miesięcznicę, czyli przez miesiąc w niedzielę przychodzą wraz z rodzicami do kościoła na godz. 11.00 na Mszę św. i po Mszy św. nabożeństwo majowe.

4. W miesiącu maju odprawiamy codziennie nabożeństwo majowe w niedzielę i dni powszednie po Mszy św., w Kamieniu Wielkim w niedzielę o godz. 16.00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie dzieci, młodzież i dorosłych. Kto nie może przyjść do kościoła, niech gromadzi się przy figurkach i krzyżach, lub odmawia Litanię Loretańską w domu.

5. We wtorek 17. 05. w Witnicy Ks. Biskup Paweł Socha na Mszy św. o godz. 18.00 udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. W niedzielę 15.0.5 w Witnicy o godz.18.00 na Mszy św. wręczenie krzyży i próba wraz z świadkami. W poniedziałek 16.05. o godz. 18.30 spowiedź.

6. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Stanisława Bpa i M. – Głównego Patrona Polski, w piątek NMP Fatimskiej, w sobotę św. Macieja Apostoła.

7. Kurs przedmałżeński organizowany jest w parafii MB Rokitniańskiej w Kostrzynie nad Odrą i będzie się odbywał w 3 soboty maja: 14, 21 i 28 maja, w godz. od 10.00 do 14.00. Zachęcamy zainteresowanych do udziału w kursie.

8. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

9. W najbliższy piątek 13 maja przypada Rocznica Objawień Fatimskich, oraz rocznica zamachu na Ojca Świętego Jana Pawła II.

10. Wczoraj odbyła się pielgrzymka ministrantów z naszej parafii do Paradyża.

11. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych w Kamieniu Małym za sprzątanie i dekorację kościoła. Dziękujemy za ofiary składane na Kościół. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Danucie Rajskiej , a o przyszłe zatroskanie poprosimy rodziców dzieci komunijnych w Kamieniu Wielkim o generalne sprzątanie w kościele i terenu wokół kościoła. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów, dzieci przystępujących i przygotowujących się do I Komunii św., młodzieży do sakramentu Bierzmowania. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Burza zam. Kamień Wielki i Justyna Kędra zam. Godziszów, zap. 3.

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Bình luận


bottom of page