top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu – 18. 12. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu – 18. 12. 2022

  1. W ostatni wtorek zakończyły się w naszej parafii Rekolekcje połączone ze spowiedzią rekolekcyjną. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcjach i przystąpili do sakramentu Pokuty. Dziękujemy tym, którzy przejęli medalik i różę św. Rity. Kto jeszcze nie przystąpił do spowiedzi przed świętami, niech to uczyni w najbliższym czasie.

  2. W tym tygodniu Msza św. Roratnia o godz. 17.00 dla wszystkich.

  3. W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. W Wigilię wieczorem wspólnie zasiadamy przy stole wigilijnym: modlimy się, czytamy fragment Pisma św. o Bożym Narodzeniu, śpiewamy kolędy, zapalamy świecę Wigilijną, łamiemy się opłatkiem i składamy sobie życzenia. W ten wieczór pamiętamy o osobach chorych i samotnych. W Wigilię nie spożywamy pokarmów mięsnych.

  4. W niedzielę przypada Uroczystość Bożego Narodzenia – jedno z największych świąt kościelnych. Z soboty na niedzielę zostanie odprawiona Msza św. Pasterska. Pasterka w Kamieniu Małym o 21.00. W Mościcach Pasterka o godz. 22.30, w Kamieniu Wielkim o 24.00. W Boże Narodzenie w Kamieniu Wielkim św. o godz. 8.00 rano nie będzie Mszy św. Pozostałe Msze św. w ciągu dnia w Boże Narodzenie jak w każdą niedzielę. Kto przystąpi do Komunii św. na Pasterce, może jeszcze raz przystąpić do Komunii św. w ciągu dnia w Boże Narodzenie.

  5. Na Pasterce zbieramy ofiary na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki im. Bpa Wilhelma Pluty.

  6. W poniedziałek w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – przypada św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na potrzeby KUL i Instytutu F-T w Zielonej Górze.

  7. Można nabywać tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

  8. Można nabywać opłatki wigilijne.

  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Monice Mołdoch za sprzątanie kościoła. Zapraszamy jak co roku rodziców dzieci I komunijnych w przygotowaniu Żłóbka Bożonarodzeniowego i dekoracji choinek. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów.


54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

تعليقات


bottom of page