top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą – 23. 01. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą – 23. 01. 2022

  1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Franciszka Salezego Bpa i DK., we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu kpł. i DK.

  2. Zgodnie z zaleceniem Kościoła, w dzisiejszą niedzielę obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do częstego czytania Pisma Świętego, książek religijnych i prasy katolickiej.

  3. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

  4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki: Niedziela, Mały Gość i Gość Niedzielny.

  5. We wtorek kończy się Tydzień Modlitw Jedność Chrześcijan.

  6. Trwa czas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży szkolnej. Przypominamy dzieciom i rodzicom o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. i o codziennej modlitwie rannej i wieczornej.

  7. Spowiedź święta w niedzielę i w tygodniu 20 minut przed Mszą świętą.

  8. Zapraszamy dzisiaj na koncert kolęd do Kamienia Wielkiego na Mszę św. o godz. 12.30 w wykonaniu naszego chóru Canto.

  9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Ogłoszenia duszpasterskie i intencje zamieszczane są na stronie iternetowej parafii : www.parafiakw.com. Dziękujemy Pani Grażynie Wojsowicz za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Ewę Małecką. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i uczniów i nauczycieli korzystających z ferii zimowych.

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Commentaires


bottom of page