Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą – 23. 01. 2022

1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Franciszka Salezego Bpa i DK., we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu kpł. i DK.

2. Zgodnie z zaleceniem Kościoła, w dzisiejszą niedzielę obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do częstego czytania Pisma Świętego, książek religijnych i prasy katolickiej.

3. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki: Niedziela, Mały Gość i Gość Niedzielny.

5. We wtorek kończy się Tydzień Modlitw Jedność Chrześcijan.

6. Trwa czas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży szkolnej. Przypominamy dzieciom i rodzicom o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. i o codziennej modlitwie rannej i wieczornej.

7. Spowiedź święta w niedzielę i w tygodniu 20 minut przed Mszą świętą.

8. Zapraszamy dzisiaj na koncert kolęd do Kamienia Wielkiego na Mszę św. o godz. 12.30 w wykonaniu naszego chóru Canto.

9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Ogłoszenia duszpasterskie i intencje zamieszczane są na stronie iternetowej parafii : www.parafiakw.com. Dziękujemy Pani Grażynie Wojsowicz za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Ewę Małecką. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i uczniów i nauczycieli korzystających z ferii zimowych.