top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą – 23. 01. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą – 23. 01. 2022

  1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Franciszka Salezego Bpa i DK., we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu kpł. i DK.

  2. Zgodnie z zaleceniem Kościoła, w dzisiejszą niedzielę obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do częstego czytania Pisma Świętego, książek religijnych i prasy katolickiej.

  3. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

  4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki: Niedziela, Mały Gość i Gość Niedzielny.

  5. We wtorek kończy się Tydzień Modlitw Jedność Chrześcijan.

  6. Trwa czas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży szkolnej. Przypominamy dzieciom i rodzicom o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. i o codziennej modlitwie rannej i wieczornej.

  7. Spowiedź święta w niedzielę i w tygodniu 20 minut przed Mszą świętą.

  8. Zapraszamy dzisiaj na koncert kolęd do Kamienia Wielkiego na Mszę św. o godz. 12.30 w wykonaniu naszego chóru Canto.

  9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Ogłoszenia duszpasterskie i intencje zamieszczane są na stronie iternetowej parafii : www.parafiakw.com. Dziękujemy Pani Grażynie Wojsowicz za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Ewę Małecką. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i uczniów i nauczycieli korzystających z ferii zimowych.

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 24 września 01 października września 2023 Niedziela 24 września Kamień Wielki 8.00++ Tadeusza, Józefę, Kazimierza Laskowskich oraz Elżbietę Gardzielewicz. Mościce 9.30+ Zdzisława

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2023 r. Dzisiaj w kolejną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę – przypada Dzień Sybiraka. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek n

bottom of page