top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą – 22. 01. 2023.

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą – 22. 01. 2023

 1. W tym tygodniu przypada: Dzisiaj Dzień Dziadka, we wtorek św. Franciszka Salezego, w środę Nawrócenie św. Pawła Apostoła, w czwartek świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w sobotę św. Tomasza z Akwinu.

 2. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 3. Dzisiejsza III niedziela z ustanowienia papieża Franciszka, jest Niedzielą Słowa Bożego. Dzisiaj w uroczysty sposób celebrujemy Słowo Boże.

 4. Można nabywać tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 5. Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku o godz.18.00 i we wtorek o godz. 16.00

 6. W dzisiejszą niedzielę przypada rocznica śmierci Sługi Bożego Bpa Wilhelma Pluty. Msza św. w Katedrze, w Gorzowie Wlkp. o godz. 12.00

 7. Dzisiaj o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim na Mszy św. dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej przedstawią „Jasełka”.

 8. Bractwo św. Józefa zaprasza na spotkanie noworoczne mężczyzn, które odbędzie się dnia 28 stycznia (sobota)w Głogowie w parafii pw. św. Klemensa, przy ul. Sikorskiego 23. W programie: godz. 15.30 – Msza św. pod przewodnictwem bp. Tadeusza Lityńskiego; opłatek; konferencja Jacka Karnowskiego, na temat „Nowe czasy – nowe zadania”; następnie dyskusja, posiłek, koncert kolęd. Zgłoszenia udziału przyjmują: Ireneusz Gasza – tel. 663 430 024; ks. Mariusz Iliaszewicz – tel. 788 171 932; Henryk Kłopski – tel. 663 430 024. (wystarczy sms)

 9. Jeszcze trwa wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Dziękujemy Rodzinom za obecność w czasie kolędy. Rozpoczęcie kolędy w sobotę 28.01 w Mościcach o godz. 10.00.

Porządek kolędy:

 • Sobota Mościce cd. 28.01. od godz.10.00 – Za kościołem po lewej stronie w kierunku tzw. Korei i cała Korea.

10. W tygodniu pożegnaliśmy z Kamienia Małego śp. Mariannę Fit. Wieczny odpoczynek… Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Bożenie Litkowskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Izabelę Jaworską.. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i Rodzin odwiedzanych w czasie Kolędy.65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws

Comments


bottom of page