top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą – 22. 01. 2023.

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę zwykłą – 22. 01. 2023

 1. W tym tygodniu przypada: Dzisiaj Dzień Dziadka, we wtorek św. Franciszka Salezego, w środę Nawrócenie św. Pawła Apostoła, w czwartek świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w sobotę św. Tomasza z Akwinu.

 2. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 3. Dzisiejsza III niedziela z ustanowienia papieża Franciszka, jest Niedzielą Słowa Bożego. Dzisiaj w uroczysty sposób celebrujemy Słowo Boże.

 4. Można nabywać tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 5. Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku o godz.18.00 i we wtorek o godz. 16.00

 6. W dzisiejszą niedzielę przypada rocznica śmierci Sługi Bożego Bpa Wilhelma Pluty. Msza św. w Katedrze, w Gorzowie Wlkp. o godz. 12.00

 7. Dzisiaj o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim na Mszy św. dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej przedstawią „Jasełka”.

 8. Bractwo św. Józefa zaprasza na spotkanie noworoczne mężczyzn, które odbędzie się dnia 28 stycznia (sobota)w Głogowie w parafii pw. św. Klemensa, przy ul. Sikorskiego 23. W programie: godz. 15.30 – Msza św. pod przewodnictwem bp. Tadeusza Lityńskiego; opłatek; konferencja Jacka Karnowskiego, na temat „Nowe czasy – nowe zadania”; następnie dyskusja, posiłek, koncert kolęd. Zgłoszenia udziału przyjmują: Ireneusz Gasza – tel. 663 430 024; ks. Mariusz Iliaszewicz – tel. 788 171 932; Henryk Kłopski – tel. 663 430 024. (wystarczy sms)

 9. Jeszcze trwa wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Dziękujemy Rodzinom za obecność w czasie kolędy. Rozpoczęcie kolędy w sobotę 28.01 w Mościcach o godz. 10.00.

Porządek kolędy:

 • Sobota Mościce cd. 28.01. od godz.10.00 – Za kościołem po lewej stronie w kierunku tzw. Korei i cała Korea.

10. W tygodniu pożegnaliśmy z Kamienia Małego śp. Mariannę Fit. Wieczny odpoczynek… Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Bożenie Litkowskiej za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Izabelę Jaworską.. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i Rodzin odwiedzanych w czasie Kolędy.65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page