top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną – 23. 04. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną – 23. 04. 2023

  1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Wojciech Bpa i M. – głównego Patrona Polski, we wtorek św. Marka Ewangelisty, w piątek św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, w sobotę św. Katarzyny Sieneńskiej Dz. i DK.

  2. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się Tydzień Biblijny. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

  3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

  4. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce powołaniowej, która odbędzie się w sobotę 20.05.2023 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły w sprawie zapisów na plakatach i stronie internetowej paradisus.pl.

  5. XI Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów: 30 kwietnia 2023 r. (niedziela), godz. 13.00 rozpoczęcie przy Figurze Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie, godz. 15.00 Msza św. w sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie.

  6. W dniu 6 maja 2023 r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej do Paradyżapod hasłem: „Ja jestem Drogą i Prawdą i Życiem”.

  7. Jest zaproszenie do udziału w Pieszej Pielgrzymce w intencji trzeźwości w rodzinach w dniach od 26 kwietnia do 3 maja br. na trasie: Szczecin – Gorzów – Rokitno. W naszym regionie wymarsz z Witnicy 1 maja.

  8. W niedzielę 7 maja 2023 r. odbędzie się diecezjalna pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” do Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Paradyżu. Rozpoczęcie o godz. 11.00, Msza św. o godz. 12.00

  9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Panu Bernardowi Młynarczykowi za sprzątanie kościoła . Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów, dzieci przygotowujących się do I Komunii św., młodzieży do sakramentu Bierzmowania. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Mikołaja Solińskiego i Petronelę Wus. Wieczny odpoczynek…

Zapowiedzi sakramentu małżeńskiego:

Dawid Sławomir Szewski, stanu wolnego, zam. w Jeziorach i Wiktoria Semeniw, stanu wolnego, zam. w Kamieniu Małym, zap. I.

54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page