top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną – 23. 04. 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną – 23. 04. 2023

  1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Wojciech Bpa i M. – głównego Patrona Polski, we wtorek św. Marka Ewangelisty, w piątek św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, w sobotę św. Katarzyny Sieneńskiej Dz. i DK.

  2. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się Tydzień Biblijny. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

  3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

  4. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce powołaniowej, która odbędzie się w sobotę 20.05.2023 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły w sprawie zapisów na plakatach i stronie internetowej paradisus.pl.

  5. XI Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów: 30 kwietnia 2023 r. (niedziela), godz. 13.00 rozpoczęcie przy Figurze Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie, godz. 15.00 Msza św. w sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie.

  6. W dniu 6 maja 2023 r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej do Paradyżapod hasłem: „Ja jestem Drogą i Prawdą i Życiem”.

  7. Jest zaproszenie do udziału w Pieszej Pielgrzymce w intencji trzeźwości w rodzinach w dniach od 26 kwietnia do 3 maja br. na trasie: Szczecin – Gorzów – Rokitno. W naszym regionie wymarsz z Witnicy 1 maja.

  8. W niedzielę 7 maja 2023 r. odbędzie się diecezjalna pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” do Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Paradyżu. Rozpoczęcie o godz. 11.00, Msza św. o godz. 12.00

  9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Panu Bernardowi Młynarczykowi za sprzątanie kościoła . Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów, dzieci przygotowujących się do I Komunii św., młodzieży do sakramentu Bierzmowania. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Mikołaja Solińskiego i Petronelę Wus. Wieczny odpoczynek…

Zapowiedzi sakramentu małżeńskiego:

Dawid Sławomir Szewski, stanu wolnego, zam. w Jeziorach i Wiktoria Semeniw, stanu wolnego, zam. w Kamieniu Małym, zap. I.

56 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 07 do 14 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 07  do 14 kwietnia 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego  07 kwietnia Kamień Wielki 8:00++ Annę i Jana Drohomireckich. Intencja córki. Mościce 9:30 W intencji przybyłych z Kresów Ws

Commentaires


bottom of page