top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną – 01. 05. 2022

Zaktualizowano: 2 maj 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną – 01. 05. 2022

 1. W tym tygodniu przypada: jutro w. Atanazego, we wtorek NMP Królowej Polski, w środę św. Floriana – Patrona Strażaków i Hutników, w piątek świętych Apostołów Filipa i Jakuba, w sobotę Matki Bożej Łaskawej.

 2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańca św. W Kamieniu Wielkim podczas Nabożeństwa majowego o godz. 16:00.

 3. Dnia 3 Maja we wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej PolskiGłównej Patronki Polski i Rocznica Konstytucji 3 Maja. Msze św. jak w niedzielę. Zapraszamy o 12.30 na Mszę św. wszystkich parafian: poczty sztandarowe, dzieci szkolne, młodzież, dorosłych i wszystkich, którym dobro ojczyzny leży na sercu.

 4. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Dzisiaj odbywa się VI Narodowe Czytanie Biblii.

 5. Kurs przedmałżeński organizowany jest w parafii MB Rokitniańskiej w Kostrzynie nad Odrą i będzie się odbywał w 3 soboty maja: 14, 21 i 28 maja, w godz. od 10.00 do 14.00. Zachęcamy zainteresowanych do udziału w kursie.

 6. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 7. Od dzisiejszej niedzieli odprawiamy codziennie nabożeństwo majowe w dni powszednie przed Mszą św. wieczorną, w Kamieniu Wielkim w niedzielę o godz. 16:00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie dzieci, młodzież i dorosłych. Kto nie może przyjść do kościoła, niech gromadzi się przy figurkach i krzyżach, lub odmawia Litanię Loretańską w domu.

 8. Za tydzień dzieci z klasy III z Kamienia Małego przystępują do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00.

 9. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota. Spowiedź w czwartek w Mościcach o godz. 17:30 i w piątek w Kamieniu Wielkim o godz. 17:30.

 10. Spowiedź dla dzieci komunijnych, rodziców, chrzestnych i rodziny w sobotę o godz.10:.00 w Kamieniu Małym.

 11. W niedzielę 8 maja 2022 r. odbędzie się pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” do Paradyża.

 12. W piątek w Kamieniu Wielkim Mszą św. o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie formacyjne młodzieży z klasy 8 przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Bierzmowanie w Witnicy 17 maja o 18:00.

 13. We wtorek 3 Maja kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 14. W sobotę 7 maja odbędzie się Pielgrzymka Służby Liturgicznej do Paradyża. Organizujemy wyjazd młodzieży na Lednicę 4 czerwca. Zapisy u Pani Magdaleny Koban. Koszt wyjazdu 100zł.

 15. Weekendowe Rekolekcje Wielkanocne odbędą się w dniach 13-15 maja 2022r. w Rokitnie. Rekolekcje przeznaczone są dla młodzieży żeńskiej i męskiej od 14 roku życia wzwyż. Koszt rekolekcji wynosi 140 zł.

 16. Zapowiedzi przedślubne : Tomasz Burza zam. Kamień Wielki i Justyna Kędra zam. Godziszów, zap.2.

 17. Dziękujemy Pani Jolancie Sowie za sprzątanie świątyni, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Danutę Rajską. Dziękujemy za ofiary składane na kościół. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów, dzieci przygotowujących się do I Komunii św., młodzieży do sakramentu Bierzmowania i młodzieży maturalnej. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 25 lutego do 03 marca 2024r.

Intencje Mszalne  od 25 lutego do 03 marca  2024r. Niedziela 25 lutego Kamień Wielki 8.00+ Mirosława Klimaszewskiego. Intencja mamy. Mościce 9.30+ Tadeusza Rutkowskiego w 2 rocz. śm. Kamień Mały 11.00

bottom of page