top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu – 12. 12. 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu – 12. 12. 2021

1. Dzisiejsza III Niedziela Adwentu nazywana jest Niedzielą Radości – Gaudete.

2.Jutro przypada św. Łucji dz. i męcz., i 40 rocznica wprowadzania stanu wojennego, we wtorek św. Jana od Krzyża kpł. i DK.

3. Dzisiaj spowiedź Adwentowa Przedświąteczna w Mościcach o godz. 14.30, w Kamieniu Małym o godz. 15.00 i w Kamieniu Wielkim o godz. 15.30. Przyjadą księżą spowiadać z zewnątrz z dekanatu .

4. Przeżywamy okres Adwentu. Roraty w tygodniu o godz. 17.00 dla wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcamy, by dzieci przychodziły na Roraty wraz ze starszymi i przynosiły lampiony.

5. Trwa w naszej parafii akcja Paczuszka dla maluszka. Paczki ze środkami higienicznymi przynosimy do kościoła.

6. Można nabywać tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny. Niedziela jest w cenie 8 zł.

7. Można nabywać jeszcze opłatki na stół wigilijny.

8. W dzisiejszą niedzielę o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim Msza św. i poświęcenie medalików dla dzieci klasy III przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców i opiekunów. Po Mszy św spotkanie z rodzicami dzieci.

9. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze. 10.Jak w ubiegłych latach Dekorację i choinki w kościele na Boże Narodzenie przygotowują rodzice dzieci komunijnych 11.Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu zaprasza mężczyzn na czuwanie „Adwent po męsku”. Początek 18 grudnia o 15:00. 12.Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Krystynie Pietrusiak za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Iwonę Kozłowską. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i Dobrodziejów,

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Comments


bottom of page