top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę zwykłą – 16. 01. 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę zwykłą – 16. 01. 2022

 1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Antoniego op., w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara bpa, w piątek św. Agnieszki Dz. i M. przypada Dzień Babci, w sobotę św. Wincentego Pallottiego kpł. – Dzień Dziadka.

 2. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza św. w Kamieniu Wielkim dla dzieci klasy III przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców i opiekunów.

 3. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.

 4. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny a w nim kolejna płyta Biblia audio, z tekstem mówionym Pisma św. – Stary i Nowy Testament.

 5. We wtorek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw Jedność Chrześcijan.

 6. Dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy brali już udział w spotkaniach kolędowych w kościele, bądź przyjmowali księdza w domu. W czwartek Spotkanie kolędowe w Mościcach o godz. 17.00- mieszkańcy od lewej strony kościoła oraz tzw. Korea i Wietnam natomiast kolęda indywidualna w sobotę od godz.10.00 od najniższych do najwyższych numerów domów.

 7. Od jutra rozpoczyna się czas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży szkolnej. Przypominamy dzieciom i rodzicom o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. i o codziennej modlitwie rannej i wieczornej.

 8. W czasie ferii od 17 do 28 stycznia spowiedź święta będzie możliwa w tygodniu wyłącznie 20 minut przed Mszą świętą.

 9. W środę w Kamieniu Wielkim Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00.

 10. Zgodnie z zaleceniem Kościoła, w przyszłą niedzielę dnia 23 stycznia br. obchodzimy kolejną Niedzielę Słowa Bożego. Dziękujmy Ojcu Niebieskiemu za ten niezwykły dar Słowa Bożego. Zachęcamy do częstego czytania Pisma świętego, do włączania się w kręgi biblijne i do zapisywania się na ministrantów i lektorów.

 11. Dzisiaj o godz. 18.30 w Kostrzynie, w kościele w parafii MB Rokitniańskiej odbędzie się koncert kolędowy pt. Święty Czas Świętej Nocy. Boże Narodzenie w nas. Będzie też wspomnienie 1 rocznicy śmierci ks. Artura Godnarskiego.

 12. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i składane w czasie spotkań kolędowych. Dziękujemy Pani Karinie Mróz za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskania poprosimy Panią Grażynę Wojsowicz. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i uczniów rozpoczynających czas ferii zimowych.

197 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r.

Intencje Mszalne od 19 maja do 26 maja 2024r. Niedziela 19 maja Kamień Wielki 8:00 W rocznicę urodzin i chrztu Marcina Fus. Intencja rodziców.                                                          

Comments


bottom of page