top of page
Szukaj
 • Zdjęcie autoraParafia

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę zwykłą – 15. 01. 2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę zwykłą – 15. 01. 2023

 1. W tym tygodniu przypada: we wtorek św. Antoniego op., w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara bpa, w sobotę św. Agnieszki dz. i M. – Dzień Babci, w niedzielę Dzień Dziadka.

 2. Dzisiaj na Msza św. o godz. 12.30 w Kamieniu Wielkim wystąpi nasz Chór Canto z koncertem kolęd i pastorałek. Zapraszamy wszystkich na koncert.

 3. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”

 4. Można nabywać tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

 5. W przyszłą niedzielę przypada rocznica śmierci Sługi Bożego Bpa Wilhelma Pluty. Msza św. w Katedrze, w Gorzowie Wlkp. o godz. 12.00

 6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się przedstawienie Jasełek, przygotowane przez dzieci ze szkoły podstawowej w Kamieniu Wielkim. Zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie przedłużonego ze względu na piękno Polskiej Tradycji Okresu Bożego Narodzenia.

 7. Trwa wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Dziękujemy Rodzinom za obecność w czasie kolędy. Rozpoczęcie kolędy w dni powszednie o godz. 15.30, w sobotę o godz. 10.00. Msze św. w czasie kolędy w tygodniu o godz.15.00.

Porządek kolędy: W tym tygodniu.

 • Poniedziałek – ul. Stawna od Bogusławia do łuku. Po obu stronach wraz z pierwszą uliczką w lewo.

 • Wtorek – ul Stawna cd. Od 1 do 11 numeru domów wraz z numerami przy DPS.

 • Środa – ul, Kościelna wszystkie domki od numeru 12. Po obu stronach i wraz z blokiem nr.13.

 • Czwartek- ul kościelna cd. bloki nr 14 i 15.

 • Piątek – Mościce od 15.30. Od kościoła do 57, do cmentarza. Po obu stronach.

 • Sobota – Mościce od 10.00 cd. Cały tzw. Wietnam. Od cmentarza do końca Mościć. Po obu stronach. .Sobota – Mościce 28.01. od godz. 10.00 – Za kościołem, po lewej strony w kierunku tzw. Korei i cała Korea.

11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Pani Magdalenie Bogdanowicz za sprzątanie kościoła, a o przyszłe zatroskanie poprosimy Panią Bożenę Litkowską . Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów, Dobrodziejów i Rodzin odwiedzanych w czasie Kolędy.

100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 21 do 28 kwietnia 2024r. Niedziela 21 kwietnia Kamień Wielki 8:00 W intencji wnuków Marcela i Szymona o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Intencja dziadków. Mościce 9:30++ Stanisław

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r.

Intencje Mszalne od 14 do 21 kwietnia 2024r. Niedziela 14 kwietnia Kamień Wielki 8:00+ Mariana Klimaszewskiego w 9 rocz. śm. Intencja żony. Mościce 9:30++ Jana i Annę Kadzińskich. Kamień Mały 11:00++

Kommentare


bottom of page