top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA –28.01.2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA –28.01.2024r.

  1. Serdecznie dziękujemy za dar spotkań podczas wizyt duszpasterskich, za otwartość i życzliwość oraz za złożone ofiary.                                                Kolęda w Mościcach 03 lutego od godz. 10.00 - domki po lewej stronie kościoła w kierunku tzw. Korei i cała Korea.

  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

  3.  Spowiedź we wtorek w Kamieniu Małym  od godz. 16.30. w środę w Kamieniu Wielkim od godz. 16.30, w czwartek w Mościcach od godz. 16.30.W czasie spowiedzi  wystawienie Najświętszego Sakramentu i  adoracja.

  4. W piątek – 2 lutego – przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. To także Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w Mościcach o godz. 16.00,  w Kamieniu Małym o godz. 17.00, w Kamieniu Wielki o godz. 18.00. Podczas Mszy św. – poświęcenie gromnic. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone dla zakonów kontemplacyjnych.

  5. W przyszłą niedzielę  w Kamieniu Wielkim na Mszy św. o godz. 12.30 poświęcenie świeć dzieciom komunijnym .Po Mszy św. spotkanie  w kościele z rodzicami tych dzieci..

  6. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych w niedzielę w Mościcach i Kamieniu Małym w Kamieniu Wielki w środę 07 lutego.

  7. Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki o godz. 16.00 i od wtorku do piątku o godz. 18.00.

  8. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie wsparcie naszej parafii. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Pani Idze Łakomej, a o przyszłe zatroskanie poprosimy przy posprzątaniu również dekoracji bożonarodzeniowej Panie Irenę Sokołowską, Janinę Czarnecką i Katarzynę Czarnecką. Wszystkim życzymy udanego tygodnia.                                W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Stanisławę Koropczuk, Wieczny odpoczynek…

 

40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r.

Intencje Mszalne od 21.07 do 28.07 lipca 2024r. Niedziela 21 lipca Kamień Wielki 8:00. ++ Stefana, Annę i Fidelisa Czyrka.                                                        Mościce 9:30 Imien

Commenti


bottom of page